שְׁאֵלָה:
כיצד לסמן פחיות משקאות במקרר לאדם עיוור?
James Jenkins
2019-08-09 17:30:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני נוסע עם סוכרת עיוורת לחלוטין, ומקרר מלא משקאות (סודה). רוב המשקאות הם דיאטה, אך לזוג יש סוכר לטיפול ברמות נמוכות של סוכר בדם. על העיוור להיות מסוגל לחפש במקרר ולמצוא סודה סוכר ללא סיוע.

כיצד ניתן לסמן את פחיות המשקאות כך שמשתמש עיוור לחלוטין יוכל למצוא אחד שמכיל סוכר?

איך העיוור מסמן משקאות בביתו?
הסוכר במקרר נמצא על הדלת והפוך. אם עדיין באריזה, הם נמצאים באזור נפרד של המזווה.
שש עשרה תשובות:
#1
+55
user3757614
2019-08-10 02:50:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קנו משקאות עם סוכר בפורמט שאינו יכול. אם יש חבורה של קופסאות שימורים, בתוספת 2 בקבוקי פלסטיק, ניתן להבחין בנקל. ברגע שאתה תופס משהו, ברור אם זה פחית או בקבוק, שחשוב כשאתה נתון במצב חירום רפואי, הם עיוורים וצריכים להטיל את היד במים קפואים כדי לבדוק כל אחד מהם. זה גם נמנע ממצבי כשל שונים בהם הסמן נופל או נשבר. לא משנה מה יקרה, בקבוק פלסטיק לא יהפוך לפחית אלומיניום.

שים לב שלרוב מדובר בגודל שונה. (20oz לעומת 12oz.) ישנם בקבוקים של 12oz למכירה, אם כי ייתכן שתצטרך לנסות כמה חנויות.

"כיצד ניתן * לסמן * את פחיות המשקאות?" זו השאלה הלא נכונה. * כיצד סוכרתי עיוור יכול למצוא את הסוכר שמציל את החיים שהוא עשוי להזדקק לו? * זה; הגרסה ללא כישלון, +1.
כחולה סוכרת אני תומך בתשובה זו. אמנם למרבה המזל אני לא עיוור, אך יש לציין כי במהלך חשיבה נמוכה ברמת הסוכר יכול להיפגע וככל שיש לי פחות תנועות ובחירות לעשות, כך ייטב. כהערה צדדית, כחולה סוכרת לא אכפת לי מהטעם של המשקה ולכן בדרך כלל אני פשוט מחזיק פחית סודה בתרמיל ו / או ליד המיטה, אלא צריך להתכופף למקפיא.
האם האורחים לא ישחקו עם הגומיות, עלולים להסיר או להזיז אותן?
#2
+29
Glorfindel
2019-08-09 17:33:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

רק מחשבה פשוטה: אתה יכול להשתמש בחתיכת חוט קטנה הקשורה לחור בלשונית כדי לסמן את המוזרים (זה פחות עבודה מאשר לסמן 90% מהקופסאות שימורים). ככה (זה אחר הצהריים של יום שישי, אז אין לי שום סודה זמין):

beer can with string tied to hole in tab

שיחה טובה המסמנת את המוזרים. לא שקלתי את פתרון המיתרים +1
זו הצעה מצוינת. אולי אפילו כדאי להשאיר אורך מחרוזת ארוך יותר ולהדביק אותו בצד החיצוני של המצנן עם פיסת קלטת המנותקת בקלות. בדרך זו אתה יכול פשוט להתחקות אחר המחרוזת עד לפחית ולא לבלות זמן בחפירה בקרח קר בהרגשת צמרות הפחיות.
עניבה טוויסטית תהיה מהירה יותר להתקנה וקלה יותר להרגיש מאשר מיתר.
עליכם למעשה לסמן את אלה על בסיס עקרון [fail-safe] (https://en.wikipedia.org/wiki/Fail-safe). (זה אכן המקרים המוזרים, מרעש זה).
רעיון דומה נוסף: קשר כבל (רוכסן) באותו מקום. זכור להסיר את כל אלה לפני מיחזור
#3
+16
James Jenkins
2019-08-09 17:38:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

רמת סוכר נמוכה בדם (היפוגליקמיה) לסוכרת תלויה באינסולין היא מקרה רפואי, צריכת סוכר היא עניין של חיים ומוות.

יש לסמן את הפחיות המכילות סוכר, אם הסימון יורד, צריכת משקה סוכר בטעות במקום דיאטה, היא הרבה פחות מסכנת חיים

הניחו רצועת גומי סביב מרכז ה את קופסאות הסודה לסוכר. זה מחזיק היטב שקוע בקרח מומס. ניתן לעשות בו שימוש חוזר מספר פעמים. קל מאוד להרגיש. רצועת גומי גדולה יותר יכולה להקיף פחית כמה פעמים. מדי פעם הם נשברים אז וודא שתמיד יש כמה מהם במקרר.

זהו הפיתרון הנוכחי ששימש את בן זוגי העיוור, אך ישנם כמה רעיונות מעניינים שלא שקלנו בתשובות האחרות. .

חיים ומוות, +1. אבל גם גומיות יכולות לצאת. מה דעתך אם יש לו סוכר, זה בפחית אלומיניום; אחרת זה בקבוק פלסטיק. יש לך את האישור שלי להמליח את האדמה בפלסטיק בזמן שאתה שומר נעדר של חולה סוכרת.
זה דורש ליידע את כל המפלגות כדי להיות בטוח. יכולתי לראות אורח לוקח בקבוק, מבחין בגומייה ולא חושב עליו כלום, מחליף אותו על פחית אחרת. לא הייתם רוצים שיעשו זאת. אני מציע להוסיף את זה לתשובתך מכיוון שאתה לא רוצה תווית חיים ומוות שניתנת להסרה ואשר אנשים אוהבים להתעסק איתה.
@piojo כמעט כל פתרון ידרוש שיתוף פעולה של כל הנוכחים. מלבד כל דבר אחר, הם צריכים לדעת לא לשתות את כל הסודה.
#4
+14
BrettFromLA
2019-08-09 20:03:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש כאן הרבה תשובות טובות. הייתי משתמש בחיסרון החיים הישן הזה: סרט דביק . פשוט עוטפים סרט דביק סביב כל סודה הכוללת סוכר. זו תהיה דרך קלה ומישושית לזהות פחיות המכילות סוכר.

קלטת מיסוך או ציירים לקלטת יש תחושה הניתנת לזיהוי בקלות והיא תישאר על פחיות במקרר רטוב, אך ניתן להסיר אותן למיחזור. (על פי _כסף_פלנט_ לאחרונה, מתכות עדיין בהחלט שוות מיחזור.) - אני יודע שהקלטת נמשכת בתרחיש זה מכיוון שזו מוסכמה במסיבות בקבוצה שלי שכולנו שמים קלטת כחולה על פחיות או כוסות פלסטיק, וכותבים את שמותינו. עליהם בשארפי (סמן קבוע).
או ** קלטת אריזה **; שלא יוצא מכלום. אם היו לי בירה וסודה, זה מה שהייתי עושה כדי למנוע מהם לפתוח חבורה של בירות רק כדי למצוא סודה. פשוט תעשה עבודה גסה של לשים את זה ... כאילו זה בכל מקרה לא יקרה. אתה עדיין ממלח את האדמה עם פלסטיק (אדים), אך לפחות 95% מהאלומיניום * ימוחזר.
#5
+8
200_success
2019-08-10 14:18:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניתן לקבל תוויות ברייל - חלקן מיועדות במיוחד לפחיות.

Cando labels

אדם עיוור ללא עזרת רואי עיניים האדם יכול לנצל את ההבדל בצפיפות בין דיאטה למשקאות ממותקים. פחיות סודה דיאטות צפות במים; פחיות סודה רגילות שוקעות.

תוויות הברייל הרב פעמיות מעניינות, אך המחיר אינו מופיע בדף האינטרנט, כך שיש להניח שהם יקרים באופן לא מציאותי.
@JamesJenkins [למה אתה מתכוון?] (Https://candoable.co/product-category/drink-labels/) הם 24 דולר לתריסר. הם בהחלט יקרים יותר מסרט נייר דבק או מסמנים מאולתרים אחרים, אך אתה יכול לקבל ספציפי מאוד לגבי תוכן הפחית מבלי להסתמך על מוסכמות אד-הוק שרירותיות.
אה, אני עומד להתעלף מרמת סוכר נמוכה בדם. אני פשוט אלך למצוא דלי מים כדי שאוכל לראות איזו מהפחיות האלה צפה. אוי יקירי, אני מחוסר הכרה על הרצפה.
@DavidRicherby מסכים לחלוטין. בכל מקרה, זה פריצה לחולה סוכרת שהוא עיוור, לבד ובמקום לא מוכר. לא עבור האדם שמנסה להפוך את המקרר לידידותי עבורם! אבל +1 לתוויות ברייל. לשימוש חוזר זה טוב.
@200_success לא מצאתי את העמוד הזה לא בטוח איך התגעגעתי אליו, נראה מעניין.
#6
+8
tuxache
2019-08-10 14:40:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם זה מעבר לתחומי האפשרות פשוט להכניס את פחיות המשקאות המכילות סוכר בתוך שקית סנדוויץ 'מפלסטיק, רוכסן, מה שלא יהיה ולקשור את החלק העליון? 2 פחיות בשקיות ניילון במקרר לא משנה אם תוכלו לראות או לקרוא ברייל או לא. חסין שוטים ובטוח ותוכלו למחזר / לעשות שימוש חוזר בשקיות ניילון קיימות וכך לחסוך דולפין.

פשוט, רב פעמי ויעיל.
זה מוסיף מחסום לשימוש, וכל זמן נוסף שהמשתמש זקוק לו כדי להסיר את התיק עשוי לעלות לו שניות יקרות בשעת חירום.
#7
+4
niels nielsen
2019-08-09 23:52:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם הפחיות מגיעות באריזת 6 מקושרת, גזור את ה"קישור "שקושר אותם יחד והשאיר אותו על אלה שאתה רוצה לסמן.

לחלופין, התכופף את לשונית המשיכה כלפי מעלה על אלה שברצונך לסמן.

#8
+3
Artelius
2019-08-10 17:06:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שים את הפחיות הממותקות באמבט פלסטיק בתוך המצנן.

לדוגמא:

Deep plastic tub Drink compartment

יתרון עצום לשיטה זו הוא שהאדם לא צריך להרגיש את הפחיות בזה אחר זה. פשוט מצא את האמבטיה. עליכם להשתמש בצורה מתאימה כדי להפחית את הסיכון לפחיות פחיות פנימה או החוצה.

ניתן להדביק תווית על החלק העליון / צד האמבטיה כדי להזכיר לאחרים לא להכניס לתוכה משקאות אחרים.

או

השתמש בפחית בגודל שונה

טיפול סטנדרטי למחלת סוכר בדם נמוכה הוא בדרך כלל בסביבות 15 גרם פחמימות ואילו משקה קל רגיל (סודה) יכול להכיל כ 38 גרם. באוסטרליה יש לנו גדלי שימורים מרובים כולל 200 מ"ל המכילים כ 20 גרם פחמימות. זה עובד טוב בשבילי. אם ניתן להשיג פחיות קטנות יותר במקום בו אתה נמצא, תוכל להבטיח שהן סוכר מלא בלבד.

זה תלוי, כמובן, באיזה פרוטוקול האדם משתמש לטיפול בהיפוגליקמיה.

200mL can

או

השתמש ברצועות יד מגומי

הם לא לא צריך לכתוב עליהם שום דבר. הם פשוט יפים יותר מגומיות או סרט דביק. אתה יכול גם להעביר עליהם הודעה (אולי שם האדם) כדי למנוע מהם להיות שיכורים מאחרים.

wristbands

#9
+2
haveFun
2019-08-10 03:46:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כשאתם מתכננים מקרי חירום נסו להקל מאוד על הפרוטוקול (האם היו אלה עם חוט ללא סוכר או עם סוכר?) ...

כמה רעיונות מטורפים לגמרי:

  • קבל שני מצננים! אחד עבור העיוור הקרוב אליהם, כך שקל למצוא אותו.

  • כולכם שותים משקאות ממותקים, בלי בלבול, כולם שמחים (החלפות סוכר כביכול גורמות לסרטן בכל מקרה)

  • קבל מקור נוסף של סוכר שמתעכל בקלות (אין לך ניסיון, דקסטרוז אולי?)

  • ערבוב כמה תשובות: צרף צלחת ברייל ממתכת או פלסטיק עם סרט דביק לכל פחית (תוכל לעשות בה שימוש חוזר בטיול הבא)

  • קשרי כבל עשויים לעזור גם במקום חוט .

  • יצרני משקאות צור קשר כדי לכלול קוד ברייל בפחית, כמו שיש לך על קופסאות תרופות. זה יכול להיות בתחתית, בחלק העליון או בקירות. אנשים לא עיוורים עשויים אפילו להתחיל לקרוא ברייל אם הם נחשפים כל הזמן.

כזכור, רוב האנשים העיוורים, במיוחד אלה שהתעוורים בבגרותם, לא ממש קוראים ברייל. ברייל על קירות הפחית יחליש אותם וכנראה יביא לקרע. וחולי סוכרת אינם יכולים לשתות משקאות ממותקים כל הזמן.
זו באמת לא צריכה להיות תשובה אחת. שני מצננים זה רעיון טוב; רק אספקת משקאות ממותקים זה רעיון איום ונורא שכן המטרה היא למנוע היפרגליקמיה.
#10
+2
Ian W
2019-08-10 14:31:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ללא צורך במשאבים נוספים, ועדיף יותר מההצעה של @ niels-nielsen (אשר עלול לשבור את הלשונית או החותם על ידי משיכה):

סובב את הלשונית 90 מעלות עבור סוג המשקאות הרצוי. בחלק העליון יש שקע בו הכרטיסייה יושבת שאדם עיוור יכול להשתמש בה כהתייחסות.

הערה: אם עיוור יכול לקרוא ברייל, הם יכולים לזהות את ההפסקה ואת הכיוון בקלות. הכרטיסייה גם אינה מסתובבת ללא תשלום; זה דורש מאמץ מתון לסובב למצב, שם הוא יישאר עד שיסובב אותו שוב, כך שהוא לא יזוז בטעות לאחור.

beverage can top - from Wikipedia
אנו עושים זאת כדי להבחין בין בירות זהות אחרת בחדר ההלבשה לאחר המשחק: L, C, R.

זה טוב ברוב המקרים, אך עבור חולה סוכרת החווה סוכר בדם נמוך זה עלול להיות בעייתי, זה דורש מחשבה רבה. רמת סוכר נמוכה בדם משפיעה על התפקוד הקוגניטיבי.
@james-jenkins, אינני סוכרתי או עיוור, אז אולי לא הוגן להגיב על השפעות ליקוי קוגניטיבי, אבל אז לסובב את אלה שאינם סוכריים; אם זה לא ייפתח, זה הלא נכון; לתפוס אחד אחר. פתרונות מוצעים אחרים ידרשו הכרה שווה או גדולה יותר (ומשאבים רבים יותר - תוויות ברייל, תיקי רוכסן, מחרוזת, קלטת או חייבים להכיל קישור)
@IanW אם אתה לא יכול לדעת בקלות על ידי תחושה שהכרטיסייה הופנתה, זה לא מתנע. ניסיון לפתוח את הפחית ולהיכשל אינו מספיק טוב מכיוון שהאדם העיוור צריך להיות מסוגל לזהות פחיות שאינן סוכר לשתייה רגילה מבלי לבזבז פחי סוכר.
אני בספק אם זה יהיה אמין מאוד; הכרטיסייה עלולה להסתובב בקלות רבה מדי.
@david-richerby, אם תנסה לפתוח מחוץ למיקום, תגלה שהוא לא ייפתח. יהיה עליכם להפעיל עודף כוח, לכופף / לשבור את הלשונית; עדיין לא נפתח. ואז תלך [בית ספר ישן (https://lifehacks.stackexchange.com/questions/6506/how-to-open-a-beverage-can-that-has-a-broken-tab), עדיין אין בזבוז, למעט מַאֲמָץ.
@chepner, נסה לסובב כרטיסייה; הם לא מסתובבים חופשי. היה צורך במאמץ מסובב מכיוון שהמסמרת מפעילה לחץ כדי לשמור עליה מחוברת. נסה זאת.
@IanW פספסת את הנקודה. נניח כי פחיות סוכריות הפכו כרטיסיות ופחיות דיאטה לא. אתה מרים פחית ואתה לא יודע מה זה. כל מה שאתה יכול לעשות זה לנסות לפתוח אותו, כך שתמשוך את הלשונית. אם זה לא נפתח, אתה יודע שזה סוכר. אם זה מה שרצית, סובב את הלשונית ופתח אותה (אלא שזה כנראה קשה, מכיוון שאתה לא יודע לאן לפנות אותה, אז כנראה שתזדקק למספר ניסיונות); אחרת, נסה פחית אחרת. אבל נניח שזה כן נפתח. ובכן, בסדר, אתה יודע שיש לך פחית סודה לדיאטה. מה אם היית זקוק לסוכר? מה אתה הולך לעשות עם הפחית שנפתחה ביד שלך?
@david-richerby, לא; אתה יכול לדעת מהן הלשוניות המסובבות או לא ללא ניסיון לפתוח על ידי הרגשת מיקום הלשונית ביחס לשקע; אין צורך לנסות לפתוח. כאמצעי הגנה, אתה מסובב את אלו שסוכרת לא צריכה לצרוך, רק במקרה של ליקוי קוגניטיבי. ואז, אם זה לא נפתח בקלות, הוא תפס את השגוי, תפס אחר.
במקרה חירום ההכרה צריכה להיות מיידית. בזבוז כל פרק זמן יכול להזיק מאוד. האדם העיוור צריך לדעת 100% מה הוא מקבל, בלי שום אזהרות שדרוש להכרה נוספת.
#11
+1
Hobbes
2019-08-09 18:20:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באופן אידיאלי, השתמש במכשיר שיכול ליצור תוויות ברייל. כחלופה, ישנם מכשירים שמייצרים תוויות מובלטות - אך יהיה עליכם להסכים באיזה קידוד להשתמש (למשל 3 נקודות למשקאות עם סוכר, נקודה אחת ללא סוכר).

השימוש ב- [ברייל] (https://en.wikipedia.org/wiki/Braille) S עבור סוכר ו- D לדיאטה הוא טוב, אך איזה סוג של תווית ברייל עומד להחזיק באופן מהימן לחיטוט במים נמס ו / או עיבוי ? יש לנו יצרן תוויות ברייל שמשתמש בקלטת כמו בקישור שלך, הם נוטים ליפול מנייר, שלא לדבר על פחית אלומיניום קרה ורטובה.
יש לי מדפסת תווית (באמצעות סרט פלסטיק מודפס, מאותה חברה אליה קישרתי), ואני יכול לקבל תוויות עם דרגות שונות של דבק, כולל גרסה 'חזקה במיוחד' שתידבק למשל. כבלים חשמליים מבלי ליפול.
מבין אלה הרשומים כי הם דביקים עצמית אף אחד לא מדורג לחשיפה למים או לקור. זה יהיה נהדר אם סביר.
רוב האנשים העיוורים לא קוראים ברייל, במיוחד אנשים שהתעוורים כמבוגרים.
זה פשוט הנדסת יתר. השאלה של ה- OP הגיונית רק אם הסוכרתי יודע מראש שהפחיות מסומנות בצורה כלשהי. סוכרת עיוורת אקראית לא תמהר לקרר שלך ותתחיל להרגיש את הפחיות בשעת חירום. כך שתוכלו לבחור בפתרון פשוט יותר, המאמץ נמוך יותר.
@JamesJenkins מדוע יהיו מים מומסים? פשוט השתמש בחבילות מקפיא רב פעמיות.
@gerrit שעובד מצוין אם אתה בבית. כל ניסיון לקנות חבילות קרח רב פעמיות שהוקפאו מראש בטיול דרך קרוס קאנטרי? Https://outdoors.stackexchange.com/q/21986/4079 קשורים
@JamesJenkins יש לי, אבל העיקר לשימוש רב פעמי הוא שאתה לא צריך לקנות אותם בנסיעה בכביש שטח, אתה יכול להשתמש באלה שיש לך במשך שנים אם לא עשרות שנים. באירופה, במגרשי קמפינג קיימים מקפיאים קהילתיים עבור החניכים להקפיא את חפיסתם בין לילה ולהחליף אותם פעם או פעמיים ביום עם החבילות בקופסאות המקפיא שלהם. די הופתעתי לגלות שכזה לא המקרה בארה"ב. אני לא יודע לגבי שאר העולם, ו- OP לא מצהירה היכן הם נמצאים.
#12
  0
Willeke
2019-08-09 19:55:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תשובה זו מבוססת על שתיים שכבר ניתנו אך יותר מדי לתגובה בלבד.

סמן את כל הפחיות (כפי שניתן בתשובה @Glorfindels) אך השתמש במחרוזת מסוג אחר עם ובלי סוכר. כותנה נגד צמר כבר תעשה.
הוסף תגית לקצה המיתר (הקצר), ניתן לחתוך סוגים רבים של פלסטיק לתגיות שמישות. אתה צריך רק דרך לקשור אליו את המיתרים.
סוגים רבים של פלסטיק יאפשרו לך להוסיף לו ברייל, כמה תווים לפחות ואם אתה מכה בסוג הנכון של פלסטיק אולי מספיק כדי לכתוב את כל השם של המשקה. (חלק זה מבוסס על תשובת @Hobbes.)

כדי להקל על המשתמשים הרואים במקרר, השתמש בצבעים שונים גם למחרוזת. כמו צמר אדום לסוכר המכיל משקאות וכותנה לבנה לחסרי, לכן כשאתה בוחר משקה עבור בן / בת הזוג שלך, תוכל לראות מיד איזו קטגוריה אתה תופס / ה.

זו צריכה להיות הכרה מיידית. אם אתה במצב של חיים ומוות, סביר להניח שלא תוכל להבדיל בין צמר לכותנה לפי תחושה.
-1
#13
  0
EvilTeach
2019-08-13 00:15:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שקול אפשרות אחרת.

השתמש בטבלאות גלוקוז לטיפול מהיר בסוכר בדם נמוך. לעס אותו לאבקה ושמור אותו מתחת ללשון שלך לספיגה מהירה.

הוא היה צריך דיבר עם הדוקטור שלו על זה. זהו חלק סטנדרטי בניהול המחלה.

דיאטה ... תרגיל ... תרופות ...

זה זול. אפשר לפרק טבליה לחצי או 1 / 4 תלוי ברמת הסוכר בדם.

הנה קישור לאתר שמוכר אותו. כמעט כל חנויות התרופות נושאות אותו.

https://www.walgreens.com/store/c/walgreens-glucose-tablets-grape/ID=prod6181254-product

זו אמנם אחת מכמה חלופות קיימא, אך היא לא ממש עונה על השאלה. אם ברצונך להשאיר את התשובה, עליך לשקול למצוא הפניה או שתיים התומכות בה כפתרון הבטוח ביותר ו / או המהיר ביותר.
זה. אני מתרגל את זה בעצמי.
#14
  0
Caius Jard
2019-08-13 14:38:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כדי להוסיף עוד 0.02, הייתי משתמש בזוג צבת כדי למרוח דפורמציה קטנה על שולי הפחית (במצב כלשהו שלא ייגע בפה או באף)

ניתן להרגיש את זה בקלות, לא ניתן להסיר (כמו מדבקות, רצועות גומי וכו '), להתבצע על ידי אורח (סוג ocd שיאפס את כל משיכות הטבעת המסתובבות), מהיר יותר ליישום מאשר שיטות אחרות העמידות למניפולציה (קשירת מחרוזת) שהוזכרו. והיא דיסקרטית יותר (אף אחד לא ישים לב לפגיעה יכולה להזיק, אבל הם עלולים להתעסק בגומייה)

אני לא בטוח אם הייתי מסמן את הפחיות הממותקות או את אלה שאינן סוכריות; זה בשבילך להחליט אני מניח. אי אפשר לבטל שיטה זו בטעות ואני סביר שאדם עיוור יוכל להרגיש את ההבדל בין פחית שעוותה אותה עם צבת לעומת זו שהשפה פגועה הושמטה אז באמת אתה שואל בין אם עדיף לסמן את הסוכרים כי אם אתה מתגעגע לאחד אז יש לך משקה ממותק שמתעלמים ממנו (הוא לא פצצה היפרגליקית) או לסמן את הדיאטה כי הם דלים במספר ואתה מאוד לא סביר סמן אחד ממותק. כספת הכישלון תתבסס על ביטחונך בדיוק שאתה יכול להשלים את משימת סימון הפחיות שלך ובנוסף הסבירות שאתה חושב שנזק מקרי יכול לטעות (אם אתה מסמן את כל הפחיות הממותקות ומישהו פוגע במי שאינו סוכר בדיוק באותה דרך אז אתה מסתכן בהיפוגליקמיה במקום בהיפרגליקמיה; קל יותר לטפל בהיפו מאשר בהיפר מכיוון שהסוכר זמין באופן נרחב יותר מאינסולין). באופן אישי אני חושב שאסמן את הסוכר.

ps; אני אומר צבת אבל בעצם כל מכשיר עם חריץ רק רחב יותר מרוחב הפחית (חשוב על מפתח ברגים קטן מאוד) יכול ליישם טוויסט. בנוסף הציפורן שלך, גב הסכין וכו 'יוכלו ליצור קמט חוזר ונשנה בכתף ​​הפחית (שם הפחית מתרחבת אחרי החישוק ואז עוברת לגליל אנכי) שניתן היה להרגיש, ופחים יהיו גם די עשוי לשרוד את החישוק או הבסיס (איפה שהוא יוצר קשר עם השולחן) כשהם שקעים בדוגמה (כגון שלוש ברציפות) שיכולים להיות מיושמים על ידי כל חפץ חד וקשה כמו מפתחות לרכב או אפילו שפה של פחית אחרת (ובכך בסימן שניים בו זמנית)

במקרה האחרון הזה של הרפתקנות יותר עם עיוות הפחית, אולי תהפוך אותו לחסרי הסוכר שאתה פוגע בו, מכיוון שהוא הרבה פחות דביק אם אתה צריך לנקות אחרי מתפוצץ אחד. הם לוקחים הרבה עונשים במעבר ולכן אני חושב שיהיה בסדר אם תיזהר

#15
  0
Ken Graham
2019-10-22 05:23:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כיצד לסמן פחיות משקאות במקרר לאדם עיוור?

מתי ברומא תעשו כמו שעושים הרומאים!

כשנוסעים עם עיוורים עשה מה שעיוורים עושים! קרא ברייל. אחד בתחתית הפחית שם טיפה של דבק קראזי על תחתית הפחית. זכור מה המשמעות של מספר הנקודות. יש מספיק מקום בתחתית הפחית לעד 10 +/- נקודות. שים את הקוד לזכרו של הנייר בזכרונך אינו טוב.

תחתיות פחיות קעורות. נראה שאם היית מנסה את זה זה פשוט היה שלולית בנקודה הנמוכה ביותר. זה יהיה גם קל להתבלבל עם דבק תועה מתהליך האריזה. אני יודע שמצאתי דבק על קופסאות השימורים שיצא לי מהקופסאות.
#16
-1
user28288
2019-08-12 15:59:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מדוע תרצה לאחסן משקה סוכר חירום במקרר? הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות בסמוך להלם היפוגליקמי הוא להוציא את הקלוריות לחימום משקה לטמפרטורת הגוף ולהצטמצם בבטן ולא לתת לו לעבור. פשוט מקם אותו במקום ברור מחוץ למקרר.

האם יש לך הפניות התומכות בתיאוריה לפיה חלק מהסוכרים יומרו לאנרגיה לפני שהם מגיעים לדם ולמוח? חלק (20%) מהסוכר יעבור חילוף חומרים על ידי המוח ויומרו לחום, אך הייתי מעוניין במחקר המראה כי קיים הבדל משמעותי בספיגת הגלוקוז בהתבסס על טמפ 'המשקה. זה נמצא במקרר ולכן קל למצוא אותו. יתכן ויהיה צורך בכך ביום מסוים, קשה למצוא סבב שלא ראית זמן מה. יש לנו במקומות אחרים, אך שאלה זו ספציפית לאלה המצננים.
שאלה חדשה בנושא [כיצד משפיע טמפ 'הנוזל על צריכת הגלוקוז בהיפוגליקמיה?] (Https://medicalsciences.stackexchange.com/q/19888/15)


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 4.0 עליו הוא מופץ.
Loading...