שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל למנוע להשפריץ עם קטשופ בכל פעם שאני משתמש בחבילות קטשופ?
Sterno
2014-12-10 23:51:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כשאני אוכל ארוחת צהריים ליד שולחני במשרד אני אדחוף כמה חבילות קטשופ אל עטיפת הכריכים שלי כדי שאוכל לטבול את הצ'יפס שלי בתוך הקטשופ, ובסופו של דבר, בלי להיכשל, אחד מהם יירה לעבר זווית או מהירות אני לא מצפה ומסתיים בבגדי. ניסיתי לקרוע גזים גדולים יותר לחבילה, ולמרות שזה אכן פותר את הבעיה, זה אומר שבדרך כלל אני מקבל קטשופ בכל אצבעותיי.

מה הדרך הטובה ביותר להימנע מכך?

גר באוסטרליה. יש לנו מנות בודדות של רוטב עגבניות "קל לפתוח". הם נמצאים בפלסטיק קשיח למחצה, קשה בחלקו העליון ורך מתחת. אתה מקפל אותו לשניים, פתח קטן מופיע על המשטח העליון ולחץ הסחיטה על החלק הרך לוחץ את הרוטב דרך הפתח בצורה מבוקרת. זו הצורה היחידה שראיתי בבתי קפה ב -15 השנים האחרונות, כמעט 20 שנה. הייתי חושב שהם יהיו זמינים ברוב המדינות דוברות האנגלית ובמדינות אירופה עד עכשיו.
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+6
James Webster
2014-12-10 23:54:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מכיוון שאתה מתייחס ספציפית למשרד שלך בדילמה שלך, שמור כמה מספריים ליד השולחן שלך וצלף חור גדול יותר בחלק העליון של החבילה במקום לקרוע חור קטן

חור גדול יותר = פחות לחץ = פחות סיכון ל"מהירויות קיצוניות "

#2
+2
J. Musser
2014-12-11 00:31:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נשא איתך משהו כזה:

enter image description here

(עם גומייה שמחזיקה אותה, כמובן). אתה יכול להוציא אותו במהירות ולהשתמש בו בכל עת, וכנראה שבסופו של דבר תשתמש בו גם לדברים אחרים. :)

רק ** אל ** תנסה להביא את זה דרך אבטחת שדה התעופה. _ "זה לפתיחת חבילות קטשופ!" _ אינו תירוץ מספיק טוב לשומרי ה- TSA.
@IQAndreas הא, נכון. לא כאילו הם באמת מסוכנים בהשוואה למספריים.
@J.Musser: כן, כי השכל הישר כל כך מוערך ב- TSA.
#3
  0
aparente001
2015-07-15 23:26:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

צבט ממש מתחת לפתח הקרוע בשתי אצבעות, כך שאצבעותיך ישלוטו בכיוון שאליו חתול הקצה - באופן אידיאלי, כלפי מטה. זה עובד בשבילי.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...