שְׁאֵלָה:
המשך לשכוח שקיות מכולת רב פעמיות כשאני הולך לקניות
Atticus Denewmont
2019-11-13 19:55:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי הרבה שקיות מכולת לשימוש חוזר בבית, אבל אני תמיד שוכחת לקחת אותן איתי כשאני יוצאת לקניות. ואז אני צריך להוציא 10 סנט כדי להשיג עוד תיק. עם הזמן הכסף הזה מצטבר. האם יש משהו שאני יכול לעשות שיעזור לי לזכור להביא איתי את התיקים שלי?

תודה.

עדכון:

תשובות מתקבלות בברכה שמאפשרות את התיקים כשאני זקוק להם, במכולת.

אני לא מסכים שזה דורש "פריצת מוח". אף על פי שה- OP מבקשת דרכים לעזור לזכור, נראה לי מובן מאליו שהם יוגשו על ידי מצוקת חיים שרק מקבלת שהם ישכחו את התיקים ואז הם צריכים להתמודד עם הקניות שלהם בלי התיקים.
היי אטיקוס, ברוך הבא ל- Lifehacks. יתכן שעדיין יתמזל מזלך שתוכל להשיג אותם בכלל. במקומות מסוימים כמו כאן, אתה מקבל שקיות נייר או כלום אלא אם אתה מביא משלך. שקיות בד / Tyvec ™ (במחיר של $ 2.50) זמינות במקום פלסטיק 10 ¢. אני חושד שהזיכרון שלך ישתפר מהר יותר, כאן. האינדיקציות הן שאולי תוכל למכור את שקיות הניילון שלך בהנחה כאשר הן מוציאות מחוץ לחוק כמו כאן. מצד שני, אתה בונה מלאי למועד מאוחר יותר כשאתה זוכר להביא אותם איתך.
שים ערימה גדולה של התיקים המשומשים ברכב שלך, כך שלא תוכל לצאת מהבית ולבצע קניות בלעדיהם.
זה כאשר אתה ** פורק ** את התיקים שאתה צריך לזכור כדי להחזיר אותם לרכב. כרגע, אחד משני דברים קורה: א) אתה משאיר אותם שוכבים, ובמקרה כזה תראה אותם ויזכור לך לשים אותם ברכב, ב) אתה שם אותם איפשהו, ובמקרה כזה שם אותם בתוך מכונית במקום. יתרון נוסף הוא שאם תעשו עצירה * לא מתוכננת * בחנויות, בכל מקרה יהיו איתכם תיקים.
@Chenmtunka מדוע בקשה זו ל"טריק "בהמתנה כאשר בקשה דומה נוספת ל"טריק" כדי למנוע מחשבה נעדרת היא בסדר? זה לא עקבי. https://lifehacks.stackexchange.com/questions/22570/how-to-remind-myself-to-lock-my-doors אנא עיינו בהחלטתכם כאן ופתחו זאת מחדש או סגרו את האחר.
@nielsnielsen שאלה זו נפתחה מחדש. עליך לפרסם את התגובה שלך כתשובה. באופן אישי, אני שומר תיקי מכולת ברכב שלי ... ואם אני מוצא את עצמי במכולת בלעדיהם, אני בורח למכונית כדי לאחזר אותם לפני ביצוע הצ'ק-אאוט. אל תהסס להוסיף זאת לתשובתך.
@Stan האופן שבו ניסחה השאלה ("אני צריך דרך לזכור ...") באמת נשמע כאילו זה דורש פריצת מוח. הוספתי הערה בתחתית המקווה שעוקפת את הצורך בפריצת מחשבות, והצבעתי לפתוח מחדש את השאלה.
@BrettFromLA לא הייתי בטוח אם ההערה שלי (כלפי צ'ונמונקה) הייתה צריכה להיות נכונה יותר במטה. ת'אנקס על התגובה.
עשר תשובות:
#1
+4
Joy
2019-11-18 04:49:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתה לי אותה בעיה, המון שקיות רב פעמיות בבית ואף אחת איתי בחנות כשהייתי צריך. אז קיבלתי את אחד מאותם שקיות מתקפלות שנכנסות לכיס זעיר מסוגים (שמטרתם לשמור אותו מקופל). השקית כשהיא מקופלת מצומצמת בערך לגודל של חפיסת סיגריות פחות או יותר, אך נפרשת היא גדולה מספיק לקניות מאולתרות. ואז אני שומר את זה בתיק היד שלי כל הזמן. ברגע שאפרק את המצרכים אני מקפל אותו מיד בחזרה לכיס ומכניס אותו לתיק שלי (או שאשכח את זה בפעם הבאה שאצטרך אותו).

#2
+2
niels nielsen
2019-11-18 12:56:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

פשוט שים ערימה גדולה של התיקים המשומשים ברכב שלך, כך שלא תוכל לצאת מהבית ולבצע קניות בלעדיהם. אם אתה שוכח להביא איתך אחד לחנות, רץ חזרה למכונית ותפוס אחד, כפי שהציע BrettFromLA.

#3
+1
SurpriseDog
2019-11-18 01:43:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

במקום שקיות קניות, הרשה לי להציג בפניך את הפיתרון החלופי שלי: הפח

Source: https://www.amazon.com/Sterilite-14467406-Gallon-Aquarium-Latches/dp/B00KL7VIH6?ref_=fsclp_pl_dp_1

  1. שלא כמו שקיות קניות, אתה יכול לסחוב את כל המצרכים שלך בטיול אחד! אני פשוט זורק הכל לפח ואז נושא אותו בתוך הבית. זה גם חוסך זמן בחניה, כי אתה יכול פשוט לשאת את הפח במקום לגלגל עגלה ולהשאיר אותה אחר כך.
  2. אין עוד בזבוז תיקים. עם הפח אתה פשוט זורק את כל המצרכים שלך לפח ומחמם-הו!
  3. כבר לא שוכח שקיות. הפח גדול ונראה בחלק האחורי של המכונית שלך, כך שלא תשכח אותו. בסופו של דבר, קניות בלי סל ענק בעגלה שלך ירגישו מוזרים, אז תזכור לחזור לרכב ולקבל אותה.
  4. קל לניקוי. שלא כמו שקיות רב פעמיות, קל לשטוף את הפח בעזרת צינור.
  5. הערצת זרים. אף אחד לא מצפה שתופיע עם פח. השודדים בסופרמרקט יתפלאו מכיוון שהם מוצאים את עצמם ללא מטרה כשאתם צוחקים כלאחר יד ומשליכים את כל המצרכים לפח אחד.

באופן אישי, אני משתמש בפח 18 ליטר שאני לשמור ברכב כל הזמן. זה הגודל המושלם להתאמה פשוט לעגלה וקל לנשיאה גם כן. עכשיו, כשהתחלתי להשתמש בו, מעולם לא הייתי זקוק לשקיות!

ערוך: אם הפח גדול מדי או כבד מדי עבורך, ישנם מוצרים המיוצרים לכך שיעשו את העבודה טוב יותר. חפש: עגלת קניות מתקפלת

  1. בניגוד לפח, העגלה מתגלגלת כך שלא תצטרך לסחוב אותה.
  2. היא גם מתקפלת אז זה תופס פחות מקום ברכב וזה נחמד.
יש כמה קופסאות מתקפלות שלא תופסות מקום רב וממלאות את אותה מטרה.
אכן; גוגל מהיר ל"עגלת קניות מפלסטיק מתקפלת "צריך לייצר תוצאות של פריט גלגלים עם ידית מתארכת וסל פלסטיק גדול שמתקפל למטה קטן יותר מתיק. דברים שימושיים
@CaiusJard נקודה טובה. העגלה הזו תהיה הגיונית יותר עבור רוב האנשים. במיוחד אם הפח כבד מדי עם כל המצרכים שלך בתוכו.
@virolino לא קראת את סוף ההודעה שלי, נכון? התייחסתי לזה.
@SurpriseDog: למעשה, עשיתי זאת. אני עדיין חושב שזה לא רעיון טוב מאוד, לטווח ארוך. החלפת שקיות זולות וקטנות (לפעמים אפילו מתכלות) בקופסאות פלסטיק מגושמות (מתקפלות או לא)? השווה בין גודל ומשקל של קופסה, אפילו מקופלת, לבין גודל ומשקל של שקית מקופלת. מה תעשה עם הקופסה כשהיא תישבר? הטמנה, נכון?
מיחזור @virolino הוא דבר. כמו כן זה לא צריך להיות מפלסטיק. עגלות גלגול מתקפלות מיוצרות גם במתכת. חפש את זה בגוגל.
@virolino להלן [דוגמה] (https://i.ebayimg.com/images/g/p-sAAOSwWWxY-rsq/s-l640.jpg): אם אינך חזק מספיק לסחוב פח ללא "שיתוק חיים" ", הנה פיתרון שתוכל לדחוף אותו העשוי ממתכת למחזור, כך שתעמיס אותו במקום לפגוע בסביבה עם שקיות ניילון. מצאתי אותו בחיפוש: "עגלת קניות מתקפלת" כפי שהצעתי בסוף ההודעה שלי.
אני מבין את הנקודה שלך. עם זאת, לא הייתי הולך לקנות כיכר לחם וכמה עגבניות עם קופסה, במקום שקית, בלי קשר למידת הידידותית לסביבה. אני יכול לשאת אפילו כמה שקיות בתיק גב, מה שאני לא יכול לעשות עם הקופסאות האמורות. לִרְאוֹת? יש יותר מפן אחד למטה לפיתרון שלך. שקיות הומצאו מסיבה טובה.
@virolino אם אתה לא אוהב את הפתרון שלי, למה שלא תפרסם משלך במקום להתלונן בתגובות שלי? לא כל פיתרון מתאים לכולם. יש גברים שיכולים לבצע את [נשיאת אבן Húsafell] (https://en.wikipedia.org/wiki/H%C3%BAsafell_Stone) אחרים אפילו לא יכולים להרים 20 קילו. זה בסדר. אין שום דבר רע בפתרונות שונים לאנשים שונים. ב- SE אנו מאפשרים תשובות מרובות לכל שאלה.
@SurpriseDog: כפי שאתה יכול לאמת את עצמך, כבר פרסמתי [** תשובה **] (https://lifehacks.stackexchange.com/a/22822/26845), עוד לפני שהצעת זאת. ב- SE, לא רק שמותר להוסיף הערות וביקורת מנומסת, הם אפילו מעודדים. כמו כן, אנו מנסים להימנע מלהציע רעיונות שעלולים להיות מסוכנים לאנשים או לסחורה שלהם - או, לפחות, אנו מקפידים להציג הצהרות ברורות אודות הסכנות, אם קיימות סכנות כאלה. אני מזמין אותך להביע את דעתך לגבי תשובתי, כהערה אחת או יותר - אני סקרן מאוד מה אנשים אחרים חושבים על כך.
הרמת 20 קילו אינה מסוכנת למבוגרים בעלי יכולת גבוהה ביותר. הפוסט שלך אבסורדי והיפרבולי. חוץ מזה, אם אתה באמת קורא את הסוף ממש אמרתי ש: "אם הפח גדול מדי או כבד מדי עבורך, ישנם מוצרים המיוצרים לכך שיעשו את העבודה טוב יותר" רק בגלל ש ** אתה ** לא יכול ליהנות מתשובה לא אומר שאתה צריך לנסות להפחיד אנשים אחרים שיכולים.
#4
+1
Caius Jard
2019-11-21 03:27:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חלופה שתסיר את הבעיה, אם השירות זמין בארצך, תהיה לשקול למנף שירות משלוחים עד הבית. במדינות מסוימות סופרמרקטים מציעים הזמנה באינטרנט, איסוף מוצרים ומשלוח עד הבית עולה חלק קטן מהעלות העולמית האמיתית שלוקח לכם שעות מחייכם לשבת בתנועה / לשוטט בחנות ולחפש פריטים. בונוס שאתה יכול לבחור זמני אספקה, המוצרים מגיעים בארגז פלסטיק שאתה פשוט מרוקן ומחזיר לנהג (חוסך בשקיות ניילון, לא הורג לווייתנים) ומנוע חם אחד במשאית מסירה שעושה מספר עצירות על המסלול המעגלי הוא אדיב יותר לסביבה מאשר כמה כלי רכב בודדים שעושים נסיעות לשם וחזרה לחנות.

תלונות על שירותים כאלה מתמקדות בדרך כלל בחוסר שליטה במה שאתה מקבל כמוצרים תחליפיים אם העיקריים אינם במצב תקין או היכרויות קצרות;

בדרך כלל פריטים תחליפיים הם עסקה טובה מכיוון שתוכלו להשיג שדרוג כלשהו בכמות או באיכות באותו מחיר, או שאולי תקבלו טעם שלא ניסיתם אבל אולי תרצו. דחיית פריט פירושה שאינך מחויב, ואם זה חלק מעסקת קנייה מרובה אתה לא צריך לשלם מחיר מוגדל עבור הפריטים האחרים למרות שהעסקה כבר לא חלה. סופרמרקטים חכמים יותר צריכים לזכור דחיות תחליפות קודמות ולא לבצע את אותה משנה שוב.

בדרך כלל ניתן לפתור פריטים באיכות ירודה או קצרה עם שיחה מהירה לשירותי הלקוחות; בדרך כלל זה תרחיש "החזר ושמור על המוצר" וכמה סופרמרקטים עשויים להבטיח שהם לא יתנו לך שום דבר עם פחות משני ימים לתום

#5
+1
virolino
2019-11-21 12:11:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני תמיד נושאת איתי תרמיל, לאן שאני הולך. אז אם אני צריך לזכור להביא איתי משהו מדי פעם, שמתי אותו בתיק התרמיל ישירות, או על גבי זה. מכיוון שהתרמיל מחזיק גם את המפתחות, אני לא יכול לשכוח את התרמיל.

במשך זמן מה אפילו נשאתי בתיק תיק רב פעמי חזק חזק (כל הזמן), במיוחד כשהייתי צריך לחיות בלי מכונית .

בדרך כלל אני שומר את התיקים האלה בתא המטען של המכונית. כשאני יוצא לקניות, אחרי החניה, אני אוסף את התיקים. ספירת השקיות תלויה בכמות הדברים המשוערת לקנות (יש לי רק שתי שקיות, בדרך כלל אני לא זקוקה ליותר).

אם אני שוכח לקחת אותם מתא המטען, או אני מניח שאני אקנה רק דבר קטן, ובסוף יקנה עגלה מלאה, ואז אני הולך עם העגלה ליד תא המטען ומעביר את המוצרים לשקיות שם.

איך אני זוכר להחזיר את התיקים ל תא המטען אחרי שרוקן אותם בבית, אחרי הקניות? אני מקפלת אותם ושמתי אותם עם התרמיל. בכל פעם שאצא בפעם הראשונה, התיקים יסתיימו שוב בתא המטען.

#6
+1
OldBat
2019-11-22 13:07:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתה לי אותה בעיה. תמיד שוכח את התיקים, בבית או ברכב. קריאת השאלה שלך והתשובות כאן לפני שבוע, נתנה לי רעיון שעובד בשבילי. ג'וי הזכירה שקיות שעטופות בכיס שלהן. זה בדיוק סוג התיקים שיש לי.

חיברתי את התיק למפתחות הרכב שלי. בלי מפתחות, לא אגיע לשום מקום. אז עכשיו אני גם לא שוכח את תיק הקניות.

enter image description here

היי OldBat, ברוך הבא ל- Lifehacks. אנא הרשה לי לתת לך אזהרה להשאיר את מפתחות הרכב שלך על טבעת המפתח הקלה ביותר שאתה יכול כדי למנוע נזק למתג ההתנעה שעשוי להיות חלק ממנעול פיר ההגה. למרות שהמערכת שופרה, זה עדיין בעייתי עם כמה יצרנים ודגמים. מטבע הדברים, הדבר אינו חל על מתגי הצתה ללא מפתח
תודה, @Stan. אם אני מבין אותך נכון, אתה מודאג ממשקל התיק? אם זה המקרה, שקית הקניות כולה שוקלת פחות משני המפתחות שלי, 47 גרם.
#7
  0
Caius Jard
2019-11-21 03:40:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הטכנולוגיה יכולה לעזור בפתרון זה. אם אתה תמיד הולך לקניות באותו יום / שעה הגדר תזכורת בטלפון הסלולרי שלך להוציא כמה תיקים. באותה מידה אם, בשלב כלשהו במהלך היום, אתה זוכר שהחנות היא המקום הבא אליו תעבור כשתעזוב את המיקום הנוכחי שלך, והטלפון שלך תומך בתזכורות מבוססות מיקום ואז "היי סירי, כשאני עוזב את הבית תזכיר לי קח תיק קניות "עשוי לעזור

אני כבר מזמן חשבתי שחנויות פשוט צריכות להציע קנייה חזרה על שקיות נקיות לשימוש חוזר; קבלת 8 סנט בחזרה לכל שקית תעודד אותך כנראה לזכור מדי פעם ולקבל אותם להחזר. אולי אתה יכול להיות התחלה של משהו אם אתה מצליח לובי בחנות המקומית שלך כדי להציע רכישה חוזרת; זה עבד בעבר על סוגים אחרים של פריטים הניתנים למחזור!

#8
  0
Phil N DeBlanc
2019-11-21 19:17:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כשנחזור הביתה ונפרוק את התיקים שלנו, אני אתלה אותם על דלת הכניסה ובפעם הבאה שאלך למכונית, אקח אותם איתי ואשאיר אותם מקדימה (ברכב ) אז אני לא שוכח לקחת אותם איתי.

#9
-1
Raven
2019-11-29 15:34:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השאר את התיקים ברכב, שים אותם שם כשתסיים לפרוק. ואם אתה לא יכול להרשות לעצמך 10 סנט, אז פשוט אל תוציא 10 סנט. השתמש בשקיות מכולת רגילות כשאתה שוכח כי אם 10 סנט יקרים מדי, פירוש הדבר שההישרדות האישית שלך חשובה בהרבה מההשפעה המינימליסטית ביותר שאדם אחד יכול להשפיע על האסתטיקה של כדור הארץ. שקיות בד אינן יותר סביבתיות מאשר שקיות אחרות בכל מקרה, למעשה שקיות נייר יהיו השקיות הכי סבירות שאפשר בשימוש הנוכחי מכיוון שנייר מתפרק מעצמו ועצים להכנתן עם חוות עצים קפואות. ניתן לתת שקיות פלסטיק לארגון הסורג אז למזרני שינה במקום להניח בפחי אשפה, במדשאות או בפח "המיחזור" ההרסני יותר מבחינה סביבתית מאשר פחי מיחזור רגילים מפלסטיק ונייר. .... כלומר, אם אתה משתמש בשקיות הניילון הרגילות במקום לקנות יותר מ -10 הסנטיות, שלא ניתן לסרוג.

#10
-2
Stephie
2019-11-22 16:13:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בואו נסתכל על השאלה מהעבר השני:

ישנן חנויות שקיות בחנות - כך שמבחינה טכנית תמיד תוכלו להשיג כאלה בעת הצורך. אז למקרים שבהם יצאתם לקניות והבאתם תיק נוסף הביתה, מצאו שימושים עבורם.

  • הכי פשוט יהיה לקחת אותם איתכם למסע הקניות הבא שלכם (אתם עדיין לא שם, אנחנו יודעים).
  • השימוש בהם במקום שקיות חד פעמיות אחרות יחסוך לך לפחות את הכסף עבורם וירגיע את מצפונך - תחשוב שקיות זבל / ספינות סל.
  • אבל אני ממליץ לך להשתמש בהם להעביר דברים מה הבית שלך (למשל כאשר לוקחים ארוחת צהריים ארוזה) ו אז נוהגים לקפל אותם ולאחסן את התיקים הריקים ברכב / תרמיל / ארנק .... כדי שיהיה לך בידך לקראת מסע הקניות הלא מתוכנן הבא! ואז, בשלב מסוים, השתמש בשקית רב פעמית במקום ... נקודות בונוס אם אתה זורק שקית ריקה נוספת או שתיים בשלב הראשון - אולי משהו אחר יכול להזדקק לעטיפה או להשתמש בה לריפוד מה שאתה נושא.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 4.0 עליו הוא מופץ.
Loading...