שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לחמם במהירות רבה יותר את פנים מכוניתי במהלך החורף?
JSW189
2014-12-10 10:28:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בחורף, לאחר הפעלת ההצתה, נמשכות פתחי האוורור במכונית שלי בערך 15 דקות לנשוף אוויר חם. לפני זמן זה, פתחי האוורור נושפים אוויר קר גם אם ההגדרה "חום" מופעלת. לפעמים, זה בסדר אם אני ממתין 15 דקות, אבל אם אני ממהר, שיטה זו לא עובדת.

מה אני יכול לעשות כדי לצמצם את הזמן הזה? לדוגמא, האם זה היה מקצר את הזמן אם לא אדלק את האש עד לאחר פרק זמן מסוים? האם זה משנה אם אני נוהג או שהמכונית בטלה בזמן שהיא מתחממת?

לימוד [כיצד עובד דוד רכב] (http://www.howacarworks.com/basics/how-car-heating-and-ventilation-systems-work) יענה על רוב שאלתך. המכונית צריכה לפעול מכיוון שתנור האוויר מבוסס (בדרך כלל) על מים מחוממים מהמנוע
אני בספק אם יש הרבה דרכים פרוץ לענות על שאלה זו
@J.Musser: הוספתי את שיטת הניסיון שלי. למרבה הצער, מכיוון שאני לא יודע הרבה על מכוניות, אני לא יודע הרבה שיטות לנסות. לכן שאלתי את זה כאן.
דבר אחד שאתה יכול לעשות זה להיות בן זוג שמתלונן ולא מבין למה החום לא יוצא מיד. אתה יכול להתחמם על ידי הסבר כיצד עובדת מערכת החום במכונית, וחום גופם והזעם שלהם ימתנו את טמפרטורת התא. זה בדרך כלל עובד כשלושים פעמים, כי הם לא מקשיבים להסבר, כך שתוכל לסמוך על זה שהוא יעיל לזמן מה.
עשר תשובות:
#1
+12
Jon
2014-12-10 10:40:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני לא חושב שהשבתת החום עד שהמנוע יתחמם יעזור. הייתי מציע תקע לחימום מנוע, הם זולים וקלים להתקנה. הם מפחיתים את זמן ההתחממות של המנוע שלך בחצי או יותר ועוזרים גם לשמור על המנוע שלך באקלים קר ממש. חניה בשמש אם אתה יכול גם עוזרת.

תוספת מאוחרת מאוד:

התחל לנסוע! זה יחמם את הרכב מהר יותר מכל דבר אחר. רכבי דלק מודרניים המוזרקים לדלק אינם זקוקים לזמני חימום ארוכים בכדי לפעול כראוי ובטוח עם הנפט המתאים והקפאה. כל מה שעוד יותר מקבל לחץ שמן הוא בזבוז דלק. חימום המנוע שלך במצב סרק הוא פשוט בזבוז דלק וגורם לבלאי רב יותר על המנוע שלך ואז לנסוע משם. ושמן שהופך לשומן כמו זבל. אם יש לך תנור מנוע אינך צריך לחמם מנוע מודרני המוזרק לדלק מעבר לזמן קצר מאוד בקור עז. גם קור עז מאוד מסוכן לנהיגה בו, אלא אם כן אתה באמת צריך, אל.

מנועי דיזל הם קצת שונים. סולר נשרף בצורה גרועה כאשר המנוע קר. בסולר קר הביצועים יכולים להיות גרועים כל כך עד שנהיגה עלולה להיות לא בטוחה, ודלק מתבזבז.

+1 לחניה בשמש. אני מנסה לחנות כשהמכונית שלי פונה לשמש הבוקר, מכיוון שהשמשה הקדמית מכניסה את כמות השמש המרבית לחלל הפנים. במקרים גבוליים, זה גם חוסך כפור גירוד מהחלון הקדמי.
אני מקווה שאתה מתכוון ל"חימום מנוע "מבוסס בעירה? אם כן, אז אני נותן לך הצבעה :) אם הוא חשמלי, זה מקצר את חיי הסוללה.
תנורי מנוע חשמליים מופעלים באמצעות חשמל.
לא תמיד חנייה בשמש תהיה אפשרות, כשבלילה, נסו לחנות מתחת לעמוד תאורה. חוסך גם זמן גירוד!
@virolino תקע מחמם מנוע מתחבר לתקע קיר בבית בו אתה חונה. הם בדרך כלל אלמנט תנור קטן שעוטף את צינור הרדיאטור התחתון או מתחבר לגוש המנוע שלך בצורה כלשהי. זול מאוד <100 דולר. מנועים גדולים יותר כמו דיזל זקוקים למשהו נוסף וזה היה שאפשר לשקול תנורי בעירה יקרים.
#2
+3
TheEskimo
2016-11-29 23:48:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

-30 הבוקר בפיירבנקס באלסקה. אם אתה באמת רוצה לדעת איך לחמם רכב ולתחזק אותו במהלך חורף קר באמת (לא החומר שגילאי נמוך יותר מחשיב כקר), אתה צריך לשאול אלסקה או קנדי. הנה רשימה עבורך לבצע חיפוש על:

 • תנור חוסם
 • תנור שמן שמן
 • סוללה; שמיכה, תנור חימום או מטען לטפטף
 • תיבת הילוכים
 • תרמוסטט רדיאטור (חורף)
 • כיסוי גריל
 • מחמם מושב (אלה נחמדים )
 • שמן עם צמיגות נמוכה (משקל חורף)
 • נוזל קירור חורפי
 • מתג סרק גבוה או כוונון סרק
 • התחלה אוטומטית

... או אם אתה רוצה לחסוך כסף פשוט בנה מוסך מחומם

#3
+1
Rory Alsop
2014-12-10 15:11:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

התנור שלך יגיע לטמפרטורה שימושית מהר יותר אם המנוע שלך מתחמם מהר יותר, מכיוון שהוא לוקח את החום שלו ישירות מהמנוע (בדרך כלל על ידי מים המחוממים על ידי בלוק המנוע) - וגוש המנוע מתחמם מהר יותר בעומס, אז:

 • להדליק תנורי שמשה קדמית ואחורית
 • להדליק אורות
 • לסובב את המנוע שהוא הגיע לטמפרטורת ההפעלה (אידיאלי להאיץ חזק באמצעות מצערת פתוחה לרווחה )
 • השתמשו במזגן שלכם
 • אפילו הגבירו את הסטריאו שלכם (אם כי כנראה יש לכך השפעה רק אם יש לכם מגבר חזק)

בזמן שהמנוע מתחמם, בחר במחזור אם זרימת האוויר שלך כוללת אפשרות זו. המשמעות היא שאתה רק מחמם את האוויר ברכב, ולא צריך לחמם אוויר קר שנכנס פנימה.

שמור על מאווררי מיזוג האוויר נמוכים עד שתתחיל להרגיש אוויר חם, ואז בחר אוויר נכנס.

זכור כי אין להפעיל מנוע קר יתר על המידה עד שהוא מתחיל להתחמם. למעט בקור עז, 1-2 דקות צריכות להיות בסדר.
+1 ל- TomG. אמנם זה יעיל, אבל הייתי מחשיב כמומלץ למסור במקרה הטוב בגלל בלאי מוגזם של המנוע שלך מלהפעיל אותו קשה לפני שהוא פוגע בטמפרטורות ההפעלה.
בשום שלב לא אמרתי Rev זה לפני שהגיע לטמפ '. רגע, אני אעדכן כדי שיהיה ברור יותר
@RoryAlsop כאשר הוא נמצא בטמפרטורת הפעלה, התרמוסטט ייפתח ויאפשר למים חמים להסתובב ולחמם את התא. לא בטוח שהצעד הזה יעשה טוב.
@jamesjenkins אולי אנו חושבים על התרמוסטט כעל דברים שונים אך ייתכן שההערה שלך אינה מדויקת; כאשר המנוע קר ה- t-stat מונע מנוזל הקירור להסתובב דרך הרדיאטור שמקרר את המנוע, אך לא מטריצת החימום המחממת את התא. כאשר המנוע מגיע לטמפרטורת ההפעלה t-stat מתחיל להיפתח כדי לאפשר נוזל קירור חם דרך המכשיר, ואז הוא מתקרר וניתן להשתמש בו כדי לווסת את טמפרטורת המנוע. מכוניות עם בקרת אקלים אולי לא יפעילו את המפוח (באוטומטי) עד שמטריצת החימום תהיה חמה מספיק, אך זו אינה פונקציה ישירה של t-stat.
ה"דרך "שלך למעשה תפגע במנוע, ותצטרך לעבוד קשה יותר ללא שימון טוב. כשקר, השמן נעשה נוקשה למדי, ולוקח זמן עד שהוא מתחיל לבצע את עבודתו - משמן את הגלילים.
וירולינו - לא, אנא קרא את נקודת התבליט השלישית שלי. בימים אלה במיוחד כדי לחכות עד שזה יגיע לטמפ '.
#4
  0
jamesqf
2014-12-27 12:03:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השתמש בפיסת קרטון או Coroplast כדי לחסום את זרימת האוויר דרך הרדיאטור. בצע חיפוש ב"בלוק סורג "לקבלת פרטים.

@ חוצפה: הסכנה האמיתית היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא שאתה שוכח להוציא אותה בקיץ (או אם אתה צריך לטפס על הרים), והמנוע מתחמם יתר על המידה. אבל בגלל זה יש לנו מדדי טמפרטורה וסורקי OBDII לאחר השוק :-) אין לי תמונות, והפרטים ישתנו בהתאם למכונית הספציפית שלך.

@yankeekilo: במידה מסוימת שעשויה להיות להיות נכון, תלוי אם יש לך מאוורר נשלט תרמוסטטי או לא. אבל אני מניח שנהגים משכילים, שיודעים מספיק לא לבזבז דלק בכך שהם משאירים את המנוע שלהם סרק לתקופות ארוכות.

וואו! השיטה הזו באמת מעניינת :) אם הוספת סכנות כלשהן, קצת יותר פרטים ואולי תמונה הייתי יותר מאשר להצביע על כושר המצאה.
סביר להניח שזה לא יהיה יעיל עד שהמכונית תנוע ותקבל זרימת אוויר משמעותית. גם המאוורר יתחיל לעבוד ברצינות ברגע שמגיעים לטמפרטורת מים מספקת, אך לא מיד.
לעתים קרובות אתה יכול להרגיש את הרגע שבו התרמוסטט נפתח ומאפשר לנוזל קירור שהסתובב סביב גוש המנוע לצאת לליבת התנור לתא הנוסעים ולרדיאטור. לפעמים הרדיאטור רטוב ותוכלו לראות ממנו מעט אדי מים. עד לאותו הרגע, אין שמחה. אם התרמוסטט שלך תקוע, באופן אירוני, המנוע יגיע לאט יותר לטמפרטורת ההפעלה, וזה רע למכונית. אם הוא תקוע סגור, זה לא ייתן לך שום חום ויתחמם יתר על המידה ותצטרך לעצור, לצאת לקור וללכת.
זה לא הולך לחמם את המכונית מהר יותר. אם המכונית מגניבה מדי בכביש המהיר, השתמש בזה.
לא צפוי לעבוד אלא אם כן התרמוסטט של מכוניתך פגום ובמקרה כזה עליך להחליף את התרמוסטט
@Caius Jard: כן, זה עובד. השתמשתי בו על הונדה אינסייט שלי כבר כ- 15 שנה. בצע את החיפוש שהצעתי ותמצא דוגמאות רבות. ואכן, פעם היה לי וולוו משנות ה -60 שהגיעה מהמפעל עם אחד שתוכל להתגלגל ולמטה כמו צל חלון.
@jamesqf זה לא הגיוני; למנוע המכונית טווח טמפרטורות פעולה אופטימלי ותרמוסטט השומר על הטווח האופטימלי הזה. כאשר הוא פועל כמתוכנן, השיג התרמוסטט את אותה האפקט של חסימת זרימת האוויר דרך המכשיר (הפחתת יכולת הקירור של המכשיר, ובכך מפחית את כמות הקירור שהוא יכול לבצע מכיוון שהוא לא קר במיוחד ויש הרבה ממנו), על ידי האטת זרימת המים דרך המכשיר עד לטפטוף (הפחתת יכולת הקירור של המים היוצאים מהראד, מכיוון שהוא קר מאוד ואין הרבה ממנו)
או שהתרמוסטט שלך פגום (תקוע פתוח ומכניס יותר מדי מים לראד, כך שאתה צריך לחסום חלק ממנו כדי להפחית את כמות הקירור שהוא מבצע על המים, כך שהמים שיוצאים מהראד יהיו חמים יותר) או שאתה גר איפשהו כל כך קר שהוא מסוגל להקפיא את נוזל הקירור שיוצא מה- rad אם ה- rad פועל במלוא יכולתו, אז אתה חוסם חלק מה- rad כדי להפחית את יכולת הקירור שלו - אבל (כל זה) לא רלוונטי למטריצת החימום, מה שכן בדרך כלל לא לקחת את הזנת המים החמים שלו מהצד של התרמוסטט. בדוק את פעולת התרמוסטט שלך
@Caius Jard: מצטער, אבל זה הגיוני לחלוטין אם אתה מבין מכונאות רכב. ראשית, הרדיאטור הוא לא הדרך היחידה שמנוע מאבד חום. זה גם מתקרר על ידי קרינה והסעה מגוש המנוע. (לקיצוניות, יש לך מנועים מקוררים באוויר, כמו באופנועים ובמטוסים קלים.) אם המנוע לא שורף מספיק דלק כדי להתגבר על הקירור הנוסף הזה, שמכונית יעילה כמו האינסייט אינה על קרקע מישורית, ולא מכונית עושה כאשר למשל בירידות הרים בחורף, טמפרטורת נוזל הקירור לעולם לא תעלה להגדרת התרמוסטט.
@Caius Jard: אתה יכול לבדוק זאת בקלות באמצעות קורא OBDII (למשל מומנט או ScanGauge), שיציג את טמפרטורת נוזל הקירור המדויקת (ועוד הרבה דברים שימושיים / מעניינים). תראה שהטמפרטורה עולה בהדרגה כשמתחילים לנסוע, עד שהיא מגיעה להגדרת התרמוסטט. בימים קרים ובהרים יורדים ייקח הרבה זמן להגיע לשם (אם זה יקרה אי פעם). עם בלוק גריל תראה שהוא מתחמם מהר יותר. לעומת זאת, כאשר מטפסים על הרים בימים חמים, הטמפ 'עשוי לעבור את הגדרת התרמוסטט. זו עדות תצפיתית.
יש כל כך הרבה דברים לא בסדר בשתי ההערות האחרונות האלה שאני אפילו לא אנסה להתייחס אליהם. התשובה שלך שגויה; תרמוסטט המתפקד כראוי מכבה לחלוטין את זרימת המים דרך הרדיאטור כאשר המנוע קר ולכן אין זה משנה אם אתה חוסם את המכשיר או אפילו מסיר אותו לחלוטין; שום מים לא זורמים דרכו ולכן זה לא עושה דבר כדי לעכב את התחממות המנוע
@Caius Jard: 1) תרמוסטטים אינם מכבים את זרימת נוזל הקירור לחלוטין, לפחות ברוב המכוניות. הסר את מכסה הרדיאטור, התניע את המנוע כשקר, והסתכל. 2) אוויר שזורם דרך הרדיאטור נכנס לתא המנוע, שם הוא מקרר את המנוע באמצעות הסעה. חסימת זרימה זו מאפשרת למנוע של המנוע להתחמם מהר יותר. 3) לנסח מחדש את גלילאו, זה עדיין עובד. לא רק בשבילי, אלא עבור אלפי אנשים רבים. (יש לי 87 מיליון כניסות ב"חסימות סורג ".) אם תבחר להתעלם מכל התצפית הזו לטובת התיאוריות השגויות שלך, זו הזכות שלך.
ואני מקבל 284 מיליון כניסות עבור "אדמה שטוחה". אפילו המדד שלך לחשיבה לוקה בחסר. אני מבין שגיבשת את דעתך השגויה ועכשיו אתה חי על פי זה, אך אנא היה מצפון מספיק כדי לא להמליץ ​​עליה למי שמודה בגלוי כי כישוריהם המכניים חסרים; בעקבות עצתך עלול לראות אותם מתחממים יתר על המידה את מכוניתם וגורמים נזק חמור למנוע. יש מספר סיבות לכך שהיצרן ציין את רכיבי מערכת הקירור שהתאימו להם, והם בהחלט יודעים הכל על עיצוב מכונית ה- OP שאינך יודע. (אתה אפילו לא יודע איזו מכונית!)
@Caius Jard: הייתי מתערב שלא רבים מאותם להיטי כדור הארץ שטוחים הם מאסטרונאוטים :-) כל מה שאני יכול לומר הוא שאתה חופשי לחלוטין לנסות את זה בעצמך. קנו או השאלו קורא OBDII, חברו אותו ליציאת המכונית שלכם ובדקו עם ובלי גושי גריל. ראיות ניסיוניות מנצחות את התיאוריה, בכל פעם.
#5
  0
Zeiss Ikon
2016-11-30 01:15:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

דבר ראשון, חנה בשמש.

מעבר לזה, אנו מניחים שמנוע בנזין או דיזל, לא רכב היברידי או חשמלי (לרוב אלה יש תנורים חשמליים ויתחילו לנשוף חם די בכל מקרה במהירות).

אם, כמוני, אתה עוזב את העבודה לעבודה לפני שמש השמש החורפית, או חייב להחנות בחסות אך ללא מקום מחומם, המנוע שלך יתחמם מהר יותר כשהמחמם כבוי (הוא פועל כמו רדיאטור, אך ללא תועלת של תרמוסטט לבקרת זרימת נוזל קירור דרך ליבתו), ותחת עומס. אל תדליקו את המיזוג, אך הדליקו אורות ופיגון אחורי (חשמלי) אם זמין. אל תפעיל את מאוורר החימום, והגדר את בקרת הטמפרטורה לקרה (אתה רוצה לסגור את זרימת נוזל הקירור דרך ליבת התנור).

כעת, כבה ברגע שלחץ השמן תקין (אזהרה להאיר או לאמוד בטווח). צפה במד הטמפרטורה של המנוע, והפעל את החום או את הדפדפן הקדמי (לפי בחירתך או זקוק לו) ברגע שהטמפרטורה ירדה מהיתד, או לפחות שתי דקות לאחר ההפעלה אם אין לך מד.

צעדים אלה יעניקו לך את המנוע המהיר ביותר להתחמם, ומכאן חום שימושי בהקדם, וימנעו בזבוז דלק במצב סרק (כאשר אתה מקבל אפס מיילים לליטר), כמו גם הגבלת בלאי המנוע (מנוע קר לא לא ללבוש מהר יותר בעומס מאשר במצב סרק, אך מתחמם מהר יותר בעומס). באור זה, אם אתה צריך לרקוח את השמשה הקדמית ואת החלונות לפני היציאה, גרד לפני ש התנעת המנוע. התרגיל יכול לחמם אותך מעט, ואם אתה לבוש כראוי מזג האוויר לא יקרר אותך או את ידיך.

ברגע שאתה בדרך, סע בזהירות מתאימה; היזהר מקרח, במיוחד על גשרים ומעברים עיליים.

#6
  0
paparazzo
2016-11-30 02:27:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

סיבוב המנוע יביא להתחממות מהירה יותר, אך לא רעיון טוב להחזיר מנוע קר. חלקי המתכת מכווצים כל כך פערים נוספים. השמן לא מתחמם. אתה צריך לתת לזה פשוט להתבטל במשך כמה דקות לפחות. השמן יתחמם די מהר. אתה אמור לראות את לחץ השמן יורד מעט כשהשמן מתחמם. אני מחכה שמהירות הסרק תרד.

כשקר המנוע פשוט יזרום מים בגוש. הבלוק מאסיבי ולכן יש קיבולת חום רבה. התמסורת גם תמשוך את החום.

אני מחכה לראות את מד הטמפרטורה זז ואז מפעיל את החום / מפשיר. דָבָר. כן ייקח יותר זמן עד שהמנוע מתחמם אבל תקבל גם קצת חום ברכב שלך.

אל תניע את המנוע ואל תאיץ חזק עד שהוא מגיע לטמפרטורת ההפעלה הרגילה.

הדלקת אורות ומחמם חשמליים טובים לעומס קל.

אם אתה ממהר אני מציע מעיל כובע וכפפות כבדות. אם אתה נותן לזה להתבטל 15 דקות מלאות לחמם את זה קצת דלק. אם אתה מוכן לנהוג בקלות הרכב מוכן לנסוע לאחר מספר דקות. אם אתה רק צריך לנסוע כמה קילומטרים אז פשוט תעבור את זה.

חלון ערפול ופיתול הוא דבר אחר. מחזר כדי להחזיק בחום אבל תצטרך להביא אוויר חיצוני אם החלונות ערפילים.

הפריצה שלי היא ללבוש יותר בגדים.

Side note one of the functions of the air con is to dry the air; if you're running in recirc and have air con you can activate it to defog/demist the windows quicker and prevent fogging by keeping the air dry
#7
  0
Maksym Shysha
2016-11-30 02:57:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נראה שמשהו לא בסדר במכונית שלך. 15 דקות זו תקופה ארוכה מדי אני מניח. בדוק אם התרמוסטט שלך נתקע במצב "מעגל ארוך", כאשר הרדיאטור הראשי הופך לחלק ממעגל המים .. כי כאשר המנוע קר, התרמוסטט חייב להיות "קצר חשמלי" המיקום והרדיאטור הראשי מנותק ממעגל הקירור לחימום מנוע מהיר יותר.

15 דקות זה סביר באקלים קר. לא צריך לחכות עד שמד הטמפ 'יגיע לטמפרטורת ההפעלה לפני שיחוו אוויר חם, אך 15 דקות של נסיעה קלה באקלים קר מאוד אינה סבירה
#8
  0
Caius Jard
2019-10-09 02:08:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

פריצת החיים שלי לכך היא להוביל מכונית מאוחרת עם דוד מאוורר ואחד מאותם טיימרים מכניים (עם תגי הפלסטיק הקטנים שאתה לוחץ עליהם כדי להפעיל מרווחים של 15 דקות).

חצי שעה של חום ייעודי בבוקר לפני שהנסיעה נמשכת מספיק זמן כדי שחום התא ישתלט כאשר המנוע התחמם, וכשהזכוכית תהיה חמה תסייע להפשרה מבחוץ, תיהיה שיטה / ערפול את החלק הפנימי ועזור למנוע ציפוי מחדש / ערפול מחדש של הזכוכית.

זה הכי מועיל אם אתה לא לא מפעיל את המפוח מכיוון שזה ייבא אוויר קר מבחוץ, אלא אם כן יש לך את השליטה במחזור המופעל (שיכול למנוע אוויר צח קר כניסה במהירות גבוהה יותר של המכונית ועוזרת לשמור על חום תא הנוסעים, אם כי זכור להחזיר את המעגל לרענן כדי למנוע הצטברות לחות המחמירה ערפול / ערפול מחר)

מבחינת התחממות המנוע, פשוט סע בו. אל תפעיל את המנוע - לא רק שהוא לא חוקי בכמה תחומי שיפוט זה עלול לסכן את גניבת המכונית שלך, זה עולה יותר כסף מאשר שימוש בתנור חימום וזה לא דרך פעולה ידידותית לסביבה. מתוזמן לתנור המאוורר אומר שהמכונית שלך מזהירה בזמן שאתה עסוק בעשייה אחרת. שאפו לרכוש תנור חימום המושבת אם הוא מוטה או אם זרם מפוח היציאה חסום (הגנת התחממות יתר)

כאמור, הימנעו מהפעלת המפוח; פיצוץ אוויר קר בפנים שלך לא יאריך את זה משמעותית לפני שהמנוע חימם את נוזל הקירור מספיק בכדי לספק קצת חום בתא, אבל זה בהחלט יגרום לו להרגיש ככה. בני אדם חווים זרימת אוויר קריר יותר מאשר אוויר דומם מכמה סיבות פיזיות (חפש "צמרמורת רוח")

שמור על מיזוג האוויר שלך; הוא יחליט בעצמו מתי יהיה עליו להשבית (רוב המערכות נכבות אם האוויר הנכנס קר מדי ובקרת האקלים לא תצליח להפחית את הלחות הסמויה שלו) ולרוב היא שומרת על האוויר יבש יותר בתוך המכונית. מכונית עם פנים לח מתחממת לאט יותר מכיוון שאנרגיית חום משמשת לאידוי לחות ממשטחים

כיסוי זכוכית התא עם שמיכה יכול להועיל ל"התחממות מראש עם מקור חום חיצוני ", כמו גם לעזור במניעה ציפוי הזכוכית

אפשרויות אחרות שיש לקחת בחשבון, אף על פי שאף אחת מהן אינה באמת מצליחה, אלא אם כן אתה מכין אותן בעצמך כיוון שכולן מסתמכות על פתרון קנוי של מוצר המיועד למטרה:

 • תנורי מאווררים המופעלים על ידי מצית קיימים - אולם אין תגובה על יעילותם; אני לא יכול לדמיין שתחבר את זה ותרגיש שאתה יושב מול מדורת עצים שואגת
 • תתאים לאחת המערכות שמשמשות מדינות קרות באופן שגרתי כדי לעזור למשתמשי הרכב להתמודד עם הקור - תנורי חימום מקדימים למנוע, חימום מקדים בתא וכו '. בעיקרון גרסה אינטנסיבית יותר, ייעודית יותר של תנור חימום המאוורר. החיווט עבורו (או להתקין בקרה / מתג אם לא)
 • בחלק מהמכוניות יש תנורי תעלה חשמליים המספקים חום אוויר בהיעדר חום נוזל קירור או צלוחיות ואקום השומרות על נוזל קירור חם הפעלת מנוע קודמת, וייתכן שאפשר (אם כי לא סביר שיהיה משתלם מבחינה כלכלית) להחליף אותם מחדש
קיימים תנורי מאוורר המופעלים על ידי מצית - ניסיתי אחד כזה ואינני יכול להמליץ ​​עליו. הם מוגבלים ל- ~ 150 וואט, שזה מעט מדי מכדי לחמם את הפנים בצורה ניכרת. אינך יכול אפילו להפשיר את השמשה הקדמית באחת. כסף מבוזבז, כולם.
תנורי תעלות חשמליים הם אפשרות טובה יותר, הם חזקים הרבה יותר (לפולקסווגן יש אחד עבור הגולף, שדורגו 60A, בערך 800W).
#9
  0
SurpriseDog
2019-10-09 03:23:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מסגרת מסגרת: אל תחכה שהמכונית תחמם. התחמם ישירות:

Source: https://www.amazon.com/Naipo-Ventilation-Function-Breathable-All-Season/dp/B07SYKJM6V/ref=sr_1_10?keywords=car+seat+warmer

מחמם מושב בטיחות ימשוך אנרגיה ישירות ממערכת החשמל כדי להתחיל להתחמם. תוך 60 שניות במקום לחכות לכל מסת המנוע להתחמם לפני שמתחילים להרגיש אוויר חם.

זה לא אמור להשפיע רבות על הסוללה או על מערכת החשמל מכיוון שהמושב משתמש רק באנרגיה של 45 וואט לעומת מנוע המכונית שדורש עד 4800-12000 וואט להצתה. (400-1000 אמפר x 12 וולט)

לפיתרון זה תהיה השפעה דרמטית עצומה על הסוללה. כשקר, הסוללה סובלת ממתח רב, האלקטרוליטים אינם מבצעים את עבודתם כראוי וכן הלאה. הלחץ הנוסף של התנור החשמלי יבטיח מוות בטרם עת של הסוללה האמורה.
בהנחה שהמכונית פועלת, היא לא ממש לוקחת כוח מה"סוללה "שהיא לוקחת כוח ממערכת החשמל, ברוב המקרים האלטרנטור. זה לא שונה מלהדליק את האורות. נ.ב. כמו האורות, אל תשאירו דולקים כשהמכונית לא פועלת.
@virolino מושב מושך פחות מ -50 וואט בהספק מלא. השווה זאת להתנעת המכונית בסביבות ** 5000 וואט ** (200-1000A * 12V) בקור וזה לא משמעותי בהשוואה.
#10
-4
Dan
2019-10-08 22:10:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ודא שנוזל הרדיאטור לא נשחק. רענן אותו, שטוף והחלף נגד הקפאה כדי לראות אם זה מתקן את זה.

התשובה הזו כל כך שגויה ...
"אפילו לא טועה" :-(


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...