שְׁאֵלָה:
המכנסיים שלי נושרים!
CRABOLO
2014-12-10 17:13:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי כמה זוגות מכנסי טרנינג ומכנסיים קצרים שיש להם צד אחד של החוט מחוץ לולאה, או שהמחרוזת כולה מחוץ למכנסיים ביחד. זה יכול להיות נושא מרכזי מכיוון שאני בוחר לא ללבוש אותם מכיוון שהם עלולים / ייפלו או שאצטרך לקחת את הסיכוי שמכנסי יישרו ברבים אם אבחר ללבוש אותם. אני יודע שיכולתי פשוט להרוויח מספיק לחכות כדי להחזיק אותם בלי להזדקק למחרוזת. אבל חייבת להיות דרך אחרת? איך אוכל להחזיר את החוט למכנסיים / מכנסיים קצרים?

ניסיתי רק בידיים לדחוף את החוט, כשצד אחד לא נפל עד הסוף. מה שיכול לפעמים לעבוד אם אין עוד הרבה דרך לעבור. חוץ מזה אני בדרך כלל מביא אותם לביוב.

קנו זוג חדש !!
ללבוש כתפיות?
כפתרון גיליתי שאני יכול להשתמש בסיכת בטיחות כדי להדק את המכנסיים / מכנסיים קצרים. זה כנראה לא עדיף לעשות כל הזמן, אבל זה עבד מצוין עד כה.
ביוב? בֶּאֱמֶת?!
אני ילדה בתת משקל, אני מרגישה צמודה כשאני לובשת אותם, אבל הם מרגישים משוחררים סביב הבטן.
חָמֵשׁ תשובות:
#1
+11
LifeHackMasta1137
2014-12-14 09:43:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנה טריק מסודר שקיים למעשה כבר אלפי שנים. כל מה שאתה צריך זה קצת חבל (מספיק כדי לעטוף את המותניים שלך ועוד קצת תוספת). ברצינות, אל תזלזלו במה שאתה יכול לעשות עם חבל.

משוך את מכנסיך מעלה מעל למקום בו אתה נוהג ללבוש אותם. קח את החבל וכרוך אותו סביב המותניים שלך, כמה סנטימטרים מתחת לראש קו המותניים. קשרו אותו עם קשר חזק מספיק. קשר מרובע יעשה אם אתה ממהר, אבל קו החרטום הוא ללא ספק האפשרות הטובה ביותר מכיוון שהוא לא יחליק וניתן יהיה למשוך אותו חזק. אם עשית את זה טוב, תגלה שהמכנסיים שלך לא נושרים. אם לא, כנראה שאתה צריך לקשור את החבל מעט חזק יותר.

אם יש לך מכנסיים ארוכים במיוחד, אתה יכול למשוך אותם למעלה מעל. ואז קפלו את החלקים העליונים על החבל. אם תקפל מהפכה אחת שלמה לאורך כל החבל, תבצע לולאה טורואידית המקיפה את החבל. זה יהיה יציב יחסית בגלל חיכוך בין שני משטחי הבד. תגלה שגישה זו יעילה במיוחד עבור מכנסיים גדולים במיוחד כאשר יש לך כמה גדולים מכדי להתאים לך כרגיל.

למעשה, חטאת החיים הזו כל כך שימושית, אנשים התחילו לעצב חבלים מיוחדים בדיוק בשביל זה. חלקם למעשה אינם עשויים חבל, ורבים משתמשים במנגנוני הידוק שונים ובצורות שונות במקצת. התוצאה הסופית היא זהה. לעתים קרובות אנשים מתייחסים לחבלים המיוחדים הללו כאל "חגורות". תוכלו למצוא גם מכנסיים המיוצרים עם לולאות בד מיוחדות. "לולאות חגורה" אלה עושות עבורך את הטריק לעיל; פשוט תקע את החבל בלולאה, והוא לא יכול להחליק החוצה אלא אם הבד נקרע. לפעמים מכנסיים מגיעים עם חבלים אלסטיים מובנים אליהם; גיליתי שלעתים קרובות אלה נצמדים או נופלים בתוך המכנס בצורה כזו שהם אינם נגישים; במקרה כזה, כל עוד יש לך יותר חבלים, אין בעיה (פשוט בצע את השלבים לעיל).

#2
+9
Andrew Williams
2014-12-10 17:28:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה אמור להיות מסוגל להשתמש במחט סריגה כשהקצה תקוע באחד מקשרי המיתר כדי להשחיל אותה חזרה במכנסיים. זה לוקח קצת זמן אבל זה אפשרי ברוב המקרים.

דחף את המחט פנימה עם המיתר לתוך החור, דחוס את המכנסיים מעל המחט והמשיך הלאה עד כמה שאתה יכול, הסר את המחט ואז באמצעות טכניקה דומה דוחסת ודוחפת דוחפת את הקשר דרך שארית הלולאה.

#3
+9
Angelo Fuchs
2014-12-10 18:19:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם החור במכנסיים גדול מספיק (אם לא קוראים אותו למטה) כך שתוכל לקשקש בו עט, אתה לוקח כדורה רגילה, חבר את הכבל לקצה בסוף.

put cord here

ואז השתמש בעט כמחט מאולתרת ומשוך אותו בשביל שאליו צריך ללכת הכבל ולהחזיר אותו למכנסיים.

אני ממליץ להוציא את חלק הדיו את העט לפני המריחה כדי שלא תמשוך בטעות על המכנסיים שלך או משהו כזה.

אם החור אינו גדול מספיק פרק את העט והשתמש רק בוו. כפי שניתן לראות על התמונה יש לו וו קטן בצד ימין כשלעצמו שיכול לשמש בצורה דומה.

זה חכם. התכוונתי להשתמש בסיכת בטיחות, אבל זה לא יכול להיות מספיק פרוץ.
#4
+8
apaul
2014-12-24 07:46:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאשתי היה רעיון טוב, היא פשוט הכינה מכנסי פיג'מה למתנות לחג המולד והייתה לה אותה בעיה.

  1. קשרו חוט חוט לאטב.
  2. החלק את מהדק הנייר לתוך חור השרוך.
  3. השתמש במגנט חזק כדי למשוך את המהדק לאורך נתיב השרוך ​​מבחוץ.
  4. לאחר שהגעת לקשור הצד השני את החוט לחוט השרוך ​​החדש ומשוך אותו דרכו.
#5
+5
L.B.
2014-12-24 08:00:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

דחף את קצה הסיכה של סיכת הבטיחות למחרוזת וסגור אותה. כעת דחף את הקצה הגדול מבין שני קצוות הסיכה לתוך החור. פשוט תמשיכו לדחוף את הסיכה הכי רחוק שאפשר ואז המשיכו לחגור את הבד סביבו עד שפשוט לא תוכלו. כעת, החזיקו את הסיכה (בתוך המכנסיים) והחליקו את האזור הכפול למעלה מהסיכה (אם יש לכם את הסיכה ביד ימין דחפו שמאלה).

המשך בתהליך זה עד שהסיכה תופיע דרך החור השני. עכשיו הסר את הסיכה ... הכל סיימת!

אני משתמש בזה בכל פעם שאני מכין שקיות שרוך או צריך להשחיל את המיתרים מחדש בבגדים.

זה מה שגם אני עושה. אם המכנסיים מיועדים לילדים (או כל דבר אחר) תוכלו לתפור את שרוך הגב מאחור כך שהוא לא ייצא שוב.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...