שְׁאֵלָה:
החלת סימן זיהוי על גביע זכוכית
user1747372
2019-08-22 18:17:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זכיתי בגביע והוא עשוי מזכוכית כמעט לחלוטין, למעט תווית הנוגעת לאירוע בחזית.

הבעיה היא שאין לזה שום סימן זיהוי ייחודי. (כמו שמותינו, האירוע בו זכינו). ישנם כ- 10-15 זוכים באירועים שונים ועלינו להגיש זאת לבית הספר שלנו ואנחנו נקבל אותם בחזרה מאוחר יותר.

האם יש דרך בה אני יכול לסמן עליה סימן זיהוי כלשהו? (ערך סנטימנטלי) (אני לא רוצה להחליף אותה עם מישהו אחר)

אני לא ' אני לא רוצה לעשות את זה ברור מאוד על ידי כתיבת שמי וכו 'על גבי נייר ואז הדבקתו לגביע. אני גם לא רוצה לפגוע בתווית.

האם אתה יכול לערוך את השאלה שלך ולהוסיף תמונה של הגביע? זה עשוי לתת לנו עוד כמה רעיונות היכן וכיצד להוסיף את הסימן המזהה.
אם כולם היו בקופסה ביחד, האם הייתם יכולים להבדיל ביניהם? אם כולם זהים, זה לא משנה. נניח שהצלחת. מה היה קורה אם תקבל אחד אחרי הטקס והוא לא היה שלך (הסימן הסודי שלך לא נמצא שם)? האם תוכל לבדוק את כל האחרים כדי למצוא את שלך שוב.
אני לא ממש בטוח מה הבעיה. זה נשמע כאילו הפרסים אינם ייחודיים, אז למה זה משנה איזה מהם תקבל בחזרה?
ודא שלפני שאתה בוחר בטכניקת תיוג, אתה מודע לכך שהתשובות מבוססות על גביע זכוכית, כפי שאתה מתאר. אם מדובר במשהו דומה כגון אקריליק, ייתכן שהחומרים והתהליכים הטובים בזכוכית אינם רלוונטיים.
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+5
Stephie
2019-08-22 20:49:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אפילו פשוט יותר מהקלטת הברורה המוזכרת בתשובה אחרת:

כתוב או צייר ישירות על (התחתית של) הגביע באמצעות סמן קבוע, הסר אותו בעזרת מסיר לק או עם מסיר לק כאשר אתה מקבל זה בחזרה. בעבר הסרת שומנים באזור שתכננת לכתוב עליו יכולה לשפר את עמידות הסמן.

אופציונלי :

אתה יכול להגן על הסמן בעזרת קלטת שקופה, אך ישנם מותגים הנוטים להשאיר מעט שאריות, במיוחד אם הם נחשפו לחום (חשוב גביע מואר לזמן מה. מסיר האלכוהול או הלק יעזור גם כאן.

#2
+1
Stan
2019-08-22 19:59:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ברכות !

הדפיסו את שמכם, כתובתכם ותעודת התלמיד בצורה מסודרת ובדיסקרטיות על פיסת קלוטייפ שקופה קטנה בעזרת סמן שחור קבוע דק ומניחים אותה על בסיס / תחתית התחתית. גביע.

אלטרנטיבה היא לעשות את אותו הדבר בצד הדביק של הקלטת ולעשות את אותו הדבר. הדפסה בצד זה עמידה יותר בפני שפשוף על ידי טיפול. תוויות צנצנות שקופות מהודרות רבות מודפסות עם הדיו על גבי הדבק שבתוך התווית לפני היישום.

בהצלחה.

אם אתה האדם היחיד שמציין חותם שלך, אז קלטת נקה - ללא כל מה שכתוב עליה - תעבוד, בתנאי שתספר לאנשי בית הספר המטפלים בגביע שלך שהוא שלך.
@BrettFromLA נשמע כמו תשובה מס '4?
@BrettFromLA "סיפק שתגיד לאנשי בית הספר המטפלים בגביע שלך שזה שלך" - הייתי מתאר לעצמי שזו יכולה להיות בעיה. 10-15 גביעים, אולי כמה "אנשי בית ספר" שונים המטפלים בגביעים ואחד עם מעט סרט ברור עליו. "אנא אסוף את הגביעים שלך מחדר 2A בסוף היום ביום שלישי." הפעל ונשארו 3 גביעים, שאף אחד מהם לא מחזיק את הקלטת האקראית שלך. לאדם שקטף את הגביע הלא נכון אין שום מושג שהוא הרים את הגביע הלא נכון, זה פשוט נדבק אליו קצת קלטת אקראית.
#3
+1
Stephie
2019-08-22 21:34:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם ברצונך ליצור סימן שיהיה "בלתי נראה" למתבונן המזדמן והלא יודע, השתמש בלק שקוף, רצוי במקום לא פולשני.

או החל "נקודה" עבור תלת ממד -השפיע או בחר משהו עם גוון שונה, למשל מעיל עליון מט על גביע מבריק. טוב כמעט כמו ליטוש עם גוון בהיר מאוד או אפילו טוב יותר, קצת ססגוניות.

הצעה זו היא הטובה ביותר לזכוכית חלקה ולא צבועה, על משטחים חרוטים / מחוספסים, קיים סיכון של שינוי צבע קבוע או נֵזֶק.

בנוסף, אינך יכול לסמוך על מי שמחלק את הגביעים שיזהה את הסימן, כך שתיתן להם הוראות ברורות (ללא משחק מלים המיועד) או תהיה נוכח כאשר הם מוציאים מהוויטרינה .

הסר את הסימן בעזרת מסיר לקים לאחר מכן.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 4.0 עליו הוא מופץ.
Loading...