שְׁאֵלָה:
איך לשמור על מחשב נייד על הברכיים ועדיין להיות בטוחים?
Jake
2015-09-08 07:17:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קראתי הרבה על האופן שבו השימוש במחשב נייד על הברכיים אינו בטוח לבריאות (מחלות עור, פוריות וכו ').

אני במצב שאני צריך לעבוד מ ספה בסלון, ואני צריך להשתמש במחשב הנייד שלי על הברכיים. מה תהיה הדרך הבטוחה להשתמש בו? האם מחשב נייד למחשבים ניידים יגן עלי מפני קרינת המחשב הנייד? יש הצעות אחרות?

קשורים: http://skeptics.stackexchange.com/questions/1167/does-using-a-laptop-on-your-lap-lower-your-sperm-count ו- http://skeptics.stackexchange.com/questions/ 10517 / מחמם-ממחשב נייד גורם לסרטן
בהיותי מומחה לנושא קרינת EM (וזה מה שייצא מהמחשב הנייד שלך) אני יכול להמשיך ולהגיד לך שאתה לא פוגע בשום דבר, אלא אם כן משקל המכונה באמת לוחץ עליך ממש כבד (ותדעו ... הכאב אמיתי)
דאגתי אז כשלוש שניות. תודה @Daniel
קרינה אינה הבעיה העיקרית. חום מוליך ממכונת התחממות יתר הוא המקום בו מתרחשות פציעות. אנשים דיווחו על כוויות מחשיפה ארוכת טווח לטמפרטורות שאינן מפרות את גבולות הפעולה של המכונה, וחימום לטווח ארוך מאוד (כמה מעלות) יכול להשפיע על הפוריות (עד לנקודה בה מאשימים תחתונים הדוקים במשך עשרות שנים); זה עשוי גם להגביר את הסיכון לסרטן האשכים.
מלבד בעיות חימום, מחשב נייד בחיקך בסדר גמור לתקופות קצרות, אך לא ליום עבודה שלם: היציבה שהוא מכריח אותך אליה (כתפיים כפופות להגיע למשטח העקיבה, הראש מוטה קדימה כדי להסתכל על מסך שמוצב מדי נמוך) אינו טבעי ויכול להוביל ל- RSI. אפילו על שולחן העבודה, מחשב נייד עם הממדים הצפופים שלו לא נוח לעבוד עליו לתקופות ארוכות.
ארבע תשובות:
#1
+11
DeviLFisH
2015-11-19 05:02:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניתן להשתמש בקרש חיתוך דק מעץ, שהוא גם זול וגם קל מאוד. אני משתמש בשיטה זו כבר 4 שנים ולא היו לי בעיות עד כה. המחשב הנייד שלי אינו מתחמם יתר על המידה פלוס הלוח חזק מספיק ולא מתכופף.

laptop on wooden cutting board

laptop behind wooden cutting board

המחשב הנייד שלי הוא 15.6 אינץ '.

יש לך תמונה טובה יותר? אולי מראה יותר מהמחשב וכל רוחב קרש החיתוך?
יש לי להוסיף עוד תמונה אחת עם כל קרש החיתוך.
אני חושב שזו התשובה הטובה יותר, ספרים הם בעיקר קטנים מדי או כבדים מדי, לרוב שניהם בו זמנית. השתמשתי בקרש חיתוך כבר כמה שנים ולעולם לא מרגיש את החום של המחשב הנייד שלי.
#2
+10
Pavel Janicek
2015-09-08 11:51:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ספר עבה - זה הפיתרון שלי. בהיותי חובב ספרים קצת, תמיד יש לי איזה ספר גדול ועבה בקרבת מקום. אנציקלופדיות ישנות עולות בראש בראש

  1. זה זול (יש לך כבר לפחות ספר אחד בבית, אני מניח)
  2. ממלא את זה כמו שולחן הברכיים ללא השקעה
  3. עוזר להגן עליך מפני החום וקרינת מחברת אחרת (גם אם ההשפעה על גוף האדם מעט מוטלת בספק, עדיין "מרגיש בטוח" נחשב כאן)
  4. מסייע בהגנה על המחשב הנייד שלך מפני התחממות יתר. אם היה לך את זה על הברכיים, פתחי האוורור עלולים להיחסם על ידי הגוף שלך ו / או כריות, מה שעלול לחמם את המחשב שלך יתר על המידה.
ספר דק עושה את העבודה באותה מידה ולא מוחץ את הרגליים תוך כדי.
#3
+4
sheridan
2015-11-24 15:04:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש במגש הברכיים (יכול להיקרא מגש הקפה מרופד או מגש שקית שעועית) מהסוג המיועד לאנשים לאכול עליו את הארוחה. יש לו שפה מסביב לקצה כך שהמחברת (במקרה שלי) לא מחליקה, וכרית שקית השעועית פירושה שהיא מתבצעת לרגליים שלי.

#4
+2
Anquie
2017-10-27 07:15:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הפוך מגש במבוק.

שמירה על המחשב הנייד על גבי המגש ההוא תשמור על פער של כמה סנטימטרים מחוץ לחיקך.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...