שְׁאֵלָה:
איך אני מסיר שיער מסובך / מסוקס
Linda
2016-03-08 08:55:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השיער שלי קשור בצורה קשה. ממש לפני יומיים קיבלתי את מברשת השיער הראשונה שלי מאז 2013. בשיערי יש חבורה של קשרים קטנים וקשר ענק אחד מאחור. הרעיון הראשון שלי היה להסתפר כדי לתרום למנעולי האהבה, אבל רציתי לבדוק אם יש דרכים אחרות להתיר את השיער תחילה. תודה!

* אם אין לך שמן קוקוס אז * הרבה ** * מרכך יעבוד *
Locks of Love מוכרת שיער שנתרם ליצרניות בובות וקונה שיער מנשים במדינות שאינן משתמשות במוצרי ניקוי קשים, לאחר שלקח נתח גדול לתקורה. שיער סבוך מסובך אינו צפוי לשמש לכל מטרה.
חָמֵשׁ תשובות:
#1
+11
Stephie
2016-03-08 14:02:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לפני שתתחיל, אל תעשה זאת, אני חוזר ואל תנסה לצחצח את השיער משורש לקצה אם יש לך קשרים או סבך. לא עכשיו, לא בעתיד.

  1. קבל מסרק או מברשת שיער שניתן לכבס עם סבון. אם הדחיפה באה לדחוף, האצבעות שלך יעשו זאת.

  2. מצא מעט שמן טבעי. רוב הסוגים יעשו אלא אם כן יש להם ריח חזק אמיתי, כי יהיה קשה לשטוף אותם. קוקוס או חוחובה הם הנפוצים ביותר, אך במקרה זה, "שמן בישול" רגיל אמור לעשות זאת. ידיים משמן זית כתית מעולה כאן. אתה יכול להשתמש בשמן שיער סינטטי המכיל סיליקון, אך הוא מעט שנוי במחלוקת מכיוון שהוא יישאר על השיער די הרבה זמן. אבל זה אמור לעבוד טוב בכדי להפוך את השיער ל"חליק ", וזו המטרה שלנו כאן.

  3. מרחי על שיערך שמן נדיב. אמרתי נדיב, זה צריך להיות ממש שמנוני. השתמש יותר במהלך השלבים הבאים במידת הצורך.

  4. התחל להתיר את הסיבוב מלמטה / את העצות. השתמש באצבעותיך כדי לפרום קשרים בעדינות, נסה להפריד קווצות גם אם נשארו כמה קשרים.

  5. השתמש במסרק או במברשת כדי לסרוק קווצות בודדות, החל ממשיכות קצרות בקצה, עובד כלפי מעלה במשיכות ארוכות יותר. באופן אידיאלי תוכלו לפרום בדרך זו סבכים קטנים יותר.

  6. אם יש לך קשרים הדוקים שלא יוצאים בקלות, השאר אותם לרגע. וודא שהם משומנים היטב.

  7. כאשר לא שינית את רוב השיער למעט הקשרים העיקשים ביותר, הם היו צריכים להספיק "להשרות". חזור אליהם ותקיע בעדינות, משוך וצבט עליהם באצבעותיך ומנסה לשחרר אותן בעדינות. אתה לא רוצה למשוך חזק, להיות סבלני. בחלק האחורי של הראש תצטרך להשתמש באצבעות שלך כדי "לראות" מה קורה.

  8. צחצח שוב את השיער שלך שלא היה מלוכלך משורשים לטיפים כדי לוודא שאתה מוציא את כל הסבכים. אם יש צורך, חזור לשלב 4.

  9. שטפו את השיער. אם אפשר, עשו זאת במקלחת בעמידה. השתמש בשמפו עדין, אל "קרצף" או "לשה" את השיער. עבד את הקצף בעדינות מהקרקפת לכיוון הקצות, שטוף היטב. אל תשפשף את שיערך בעת מגבת או תחזור ישר לשלב 1. "כתם" בעדינות על ידי גלישת ראשך ושיערך במגבת.

גיוס העזרה של חבר או צפייה בסרט היא אידיאל טוב - אם השיער שלך באמת מסוקס, יתכן שייקח לא מעט זמן להתיר אותו.

שים לב כי תרומת שיער סבוך למנעולי האהבה עשויה להיות מחשבה נחמדה, אך הם אינם כוללים במפורש ראסטות. תלוי במצב השיער שלך, הסבכים שלך עשויים להיות מרופדים מכדי שניתן יהיה להשתמש בהם. אז התיר קודם, ואז תרום, אם אתה עדיין רוצה לעשות זאת.

אצבעות הן ללא ספק הכלי הטוב ביותר לפירוק שיער מבלי לגרום נזק רב מדי (בעל שיער ארוך מאז 15 שנים, (כמעט) לעולם לא משתמש במברשת, רק אצבעותיי מתחת למקלחת).
זה עשוי להיות מועיל לשמן ולקלוע את השיער לאחר שהוא לא מסובך בכדי למנוע ממנו להתכווץ שוב.
כדי להוסיף לעצה המעולה הזו, אם יש לך קשר גדול שאינו נשלף, נסה למשוך בעדינות חתיכה אחת מהצד תוך שמירה על מתיחה עדינה בתחתית. אם אתה מצליח עכשיו יש לך קשר קצת יותר קטן. הפרד ומשול.
#2
+3
fakeus Namiousis
2017-04-19 04:33:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שטפו את השיער בעזרת מעט שמפו אך אל תקרצפי על ראשך, משוך את הקרקפת לקצות ושטפי אותו. קבל כובע מקלחת והשפריץ לתוכו הרבה מרכך, ואז שפשף קצת בשיערך כמו שעשית עם השמפו. שים את מכסה המקלחת ושם את כל שיערך בתוכו ותן לו להיספג כל עוד אתה מרגיש. אני במצבך המדויק ואני מוצא ש 8-24 שעות עובדות הכי טוב לשיער גרוע באמת, אבל השיער שלי יבש במיוחד כך שהזמנים שלך עשויים להיות שונים. הסר את מכסה המקלחת לאחר שמחה עם הזמן וקבל קערה גדולה או דלי מים חמים. בעזרת מברשת מתנתקת פשוט צחצח את שיערך, מלמטה למעלה. מדי פעם מטביע את השיער ומבריש במים. זה ייקח זמן מה שהכי טוב לעשות זאת בשינה עם החברים שלך והרבה סרטים טובים.

בהצלחה!

#3
+2
Ceylon_17
2016-03-30 20:17:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אפשרות # !: נסה להרוות את שיערך לחלוטין - בעודך רטוב - עם מרכך עמוק, ואז כיסוי (אם אתה יכול) בכובע פלסטיק (מהסוג המשמש במכוני שיער; ניתן לרכוש בזול מאמזון) ושבת תחת מכסה המייבש לשיער למשך כ -20 דקות.

מרכך עמוק זה יעשה את מה שהוא עושה: מרכך ומרגיע את השיער ממצבו הטבעי הפצוע יותר, ומקל על תחילת העבודה עם מסרק.

אם אין לך מייבש שיער עם מכסה מנוע, נסה לשים מגבת רחצה לחה במייבש הכביסה למשך 5 דקות, בערך - מספיק זמן כדי לחמם אך לא לייבש את המגבת לחלוטין. עטפו מגבת מחוממת סביב מכסה הפלסטיק על שיערכם הלח / המותנה, עד שהמגבת מתקררת. יכול לחזור על ידי החזרת מגבת לחה למייבש - שוב, רק וודא שהמגבת עדיין מעט לחה ו מחוממת , לא יבשה לחלוטין, מכיוון שהדבר יתקרר מהר יותר. p>

לאחר מיזוג עמוק עם חום, התחל להתנתק - רצוי בעזרת מסרק רחב שיניים בזמן שהמרכך עדיין בשיערך . לאחר הסרת השיער, שמפו בעדינות כרגיל, ואז השתמשו במרכך בסיסי כדי לסרוק מה מעט הסבכים שחזרו משימפו.

כדי להימנע מהסחרחורת והסתבכות מחדש בזמן הייבוש, נסו - כפי שהציע פוסט אחר - טפיחות יבשים במגבת, או עטפו את שיערכם בחולצת כותנה. זה יספוג את המים כפי שהיה קורה עם מגבת, אך המשטח / מרקם החלק יותר של החולצה אינו תורם לחיכוך בשיערך הנגרם על ידי מגבות מטומטמות המעודדות פריז / סבך.

אפשרות # 2 - קבלו מרכך חופשה טוב. Infusium 23 Pro Original Formula Leave בטיפול בשיער פגום שימש במשך שנתיים כמוצרי טיפוח לשיער בביתי המתולתל-עבה. ניתן לרכוש בקלות מחנויות לציוד יופי או amazon.com.

ניתן למרוח ישירות על שיער יבש. אני מוציא אותו בבקבוק ריסוס והולך לעיר! החומר הזה יאפשר לך לקבל מסרק דרך כל דבר !!

#4
+2
lizasperling
2016-03-31 20:58:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה נשמע מטורף, אבל ה מברשת Wet Wet שינתה את חיי. אין צורך בתוצרים או בתהליכים נוספים, וניתן להשתמש בהם על שיער רטוב או יבש. לידיעתך, אין לי שום קשר עם החברה.

#5
+2
Sam
2017-06-15 04:52:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני באותה דרך. אני לא מצחצח את השיער כבר שנתיים. העצה שלי היא לקנות מסרק רחב שיניים של המותג דיאנה. זה עובד. השיער שלי נמצא בקשר ענק אחד, אז זה לוקח הרבה זמן. בהצלחה!שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...