שְׁאֵלָה:
מהי דרך זולה לחמם את הסדינים לפני שנכנסתי אליהם?
Zach Saucier
2014-12-10 07:32:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בחורף אנחנו שומרים על הבית שלנו קר יותר מאשר בקיץ. כתוצאה מכך, הסדינים שלי תמיד קרים יותר ממה שהייתי רוצה שהם יהיו לפני שאכנס אליהם. אני ישן בבוקסר שלי בלי קשר לזמן השנה כי זה הכי נוח לי, אז הגוף שלי בא במגע ישיר עם הכיסויים הקרים.

הדבר היחיד שעבד בשבילי עד כה הוא כשאני מוציא את הסדינים מהמייבש ואז נכנס מייד למיטה, אבל אני לא יכול לעשות את זה כל לילה כי זה כאב לייבוש להחזיר אותם למיטה.

ברצוני להימנע מעלות שמיכה חשמלית או כרית מזרן מחוממת. בנוסף, אני רוצה להיות מסוגל לחמם את המיטה שלי כשאני מחנאת בחוץ בקור.

מהי דרך פשוטה לחמם את הסדינים לפני היד כדי שלא אצטרך לחוות קור הסדינים? אם בכלל אפשרי, ברצוני לא להסיר את הכיסויים כי זה טרחה להחזיר אותם.

שמישהו אחר ישן בהם קודם
מגיבים כי זה לא באמת פריצה: קבלו כמה סדינים מחומר מטושטש (ולא מסדיני הכותנה הסטנדרטיים): ג'רזי, פלנל וכו '. הם מצוינים בחורף - בגלל החומר שהם עשויים ממנו, הם לא יהיה קר באבנים בחורף ואתה יכול להחליק ישר פנימה ולהיות חם מאוד. יש סיבה מדוע PJs של פלנל כל כך נעימים.
פשוט היכנס למיטה שלך עם מכנסיים תחילה לכמה דקות לפני שאתה מוריד אותם לישון
שְׁלוֹשׁ עֶשׂרֵה תשובות:
#1
+25
William the Pleaser
2014-12-10 08:24:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אה, זו שאלה עתיקת יומין!

בתקופות של פעם אנשים היו משתמשים ב מחמם מיטות כדי להחזיק גחלים לוהטות כדי לחמם את מיטותיהם במהירות. גחלים לוהטות הן בדרך כלל דברים שימושיים שיש סביבם; אולי תזכרו אותם מתשובות שהתקבלו כל כך טוב כמו מהי הדרך המהירה ביותר לצלות לחם ומה"איך אוכל להשיג במהירות סטייק טעים בשעה 03:00? " שים לב שאלה פחות מיוחסים יסמכו על פריטים שיכולים להתחמם על ידי אש ומחזיקים הרבה מאוד חום, ומשחררים אותו לאורך זמן לחימום מיטה קרה; לורה אינגלס ויילדר מתארת ​​בספריה המפורסמים את השימוש בחפצי בית נפוצים כמו לבנים, פלטרונים ותפוחי אדמה למטרה זו. המאמר בוויקיפדיה מציין ש בקבוק המים החמים הגומי הנפוץ הופך לחימום מיטה מצוין, ואני אצטרך להסכים - רק דאג שתשיג את הכובע או הפקק בחוזקה, כמו להתעורר עם קור, רגליים רטובות זה אף פעם לא כיף. אם המתנה לחימום מים הורסת את שגרת שעת השינה שלך, שקול את האפשרויות המוצגות ב הדרך המהירה ביותר להרתיח מים.

היסטוריה חורגת, בואו נבחן כמה אפשרויות אחרות ; כאדם מודרני ופרוץ לחיים, אני בטוח שכבר זרק פתרונות מוזרים כאלה, ובצדק. להלן כמה אלטרנטיבות:

  • אמץ כלב. כלבים אהבה נשכבים במיטה שלך כדי לחמם אותה לפני שאתה דוחף אותם מחוץ לדרך. וטמפרטורת הגוף הרגילה שלהם גבוהה משלך! אם אתה מוצא כתמים קרים בלתי מקובלים, פשוט אמץ כלבים מרובים .

  • הדליק את מיטתך באש. נוזל קל יותר ואש מטפים זולים בימינו, ורוב הסיכויים שכבר יש לך שניהם פשוט שוכבים ולא עושים כלום. הוסף כיסוי צמר עבה כדי להגן על הסדינים העדינים שלך, וקיבלת לעצמך מתכון למיטה חמה תוך זמן קצר! נקודות נוספות למשחק של שמן חצות בזמן שאתה מצחצח שיניים.

  • מין נמרץ, בעמדת מיסיונר. זוהי תרופה ישנה גם כן, אך ייתכן שלא מודעת לכך שבעוד שהוא שולח אותך למיטה עם לבנה, סבא שלך התחמם שלו המיטה לא משתמשת אלא הרבה חיכוכים וסבתא.

  • פנטיום וינטאג '. כן, חזרנו "לשים חפצים חמים לרגליך", אבל זה לפחות שובר אותנו שנות ה -90 של המאה העשרים ועד שנות התשעים! שבבי פנטיום קלאסיים התרוצצו מספיק חם כדי לדרוש כי מחשבי המחשב יעוצבו מחדש לצורך קירור משופר; בדיוק הדבר שיש לשמור על בהונות טוסט!

** אזהרה: ** אל תנסה להציב את מיטתך על האש. * סוף psa *
#2
+13
user100
2014-12-11 08:05:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

דרך בית הספר הישנה לעשות זאת היא באמצעות בקבוק מים חמים.

enter image description here

תודה, אך תשובה זו הוזכרה כבר בתשובת ויליאם (http://lifehacks.stackexchange.com/a/199/78)
אם יש לך חימום או תנור חם, שים שקית אבני דובדבן (שטוף ומיובש כמובן) מעל להתחממות לאורך כל הערב. זה יחמם את המיטה שלך יפה מבלי שתצטרך לחמם מים. אני אוסף שאתה יכול להשתמש בדברים אחרים דומים, אבל יש לי עץ דובדבן, כל כך הרבה אבנים (בורות?).
https://youtu.be/AjNvBAoNAbY חבילת חום DIY. לא עושה מעט מאמץ, אין כסף ונמשך זמן רב.
#3
+6
Tori B.
2018-01-03 14:31:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

דרך ממש קלה ופשוטה לעשות זאת היא באמצעות מייבש שיער. כמעט לכולם יש אחד, ואתה פשוט מרים את הסדינים ונושף אוויר חם ביניהם. זה עובד מצוין, ולוקח רק דקה או שתיים.

#4
+3
Hobbes
2018-01-03 16:38:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שמיכה חשמלית תהיה זולה יותר ממחמם מיטה מלא במים. מצאתי קומקום חשמלי אקראי, זה יחמם 1.7 ליטר מים לרתיחה תוך 207 שניות באמצעות 3 קילוואט. זה 621 קילוואט. נניח שאתה מחמם את המים ל 50 מעלות צלזיוס במקום זאת, זה 310 קילוואט.

שמיכה חשמלית השואבת 50 וואט יכולה לרוץ למשך 6200 שניות לפני שהיא נצרכת 310 קילוואט. זה בערך 1.5 שעות, הרבה יותר מהנדרש: בדרך כלל אני מריץ את השמיכה החשמלית שלי במשך 30-45 דקות (ואז המיטה כולה חמה, לא רק הסדינים).

ההבדל הוא 1 קוט"ש ב- 24 ימים, כך שתוכלו לחשב כמה זמן לוקח לפני שהשמיכה החשמלית פיצתה את עלותה בחיסכון בחשמל.

#5
+2
user113000
2018-02-28 04:08:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חמותי מכינה את המחממים האלה כמתנות. הם בעצם בד שנתפר לחלוטין עם תירס הזנה בפנים. זרוק אותו למיקרוגל למשך 2-3 דקות והם נשארים חמים לזמן מה.

לאשתי ואני יש 2-3 כאלה שאנו משתמשים בהם במהלך חודשי החורף. נכניס 2 לאן שרגלנו הולכות ואחת באמצע. ואז משוך את הכיסויים כלפי מעלה.

הדברים נחמדים וטעימים. ניסינו גם את עניין האורז ואת גרב הצינור, אבל לא נראה שהוא נשאר חם כל כך הרבה זמן.

קישור: https://happyandsimple.wordpress.com/ 2013/02/02 / microwavable-hotcold-packs-made-from-corn-tutorial /

#6
+2
Steerpike
2019-12-18 01:39:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חונכתי באמצעות בקבוקי מים חמים. הם עדיין הפיתרון הטוב ביותר כיום, אך לא קל למצוא פתרונות טובים. המותג הטוב ביותר שקניתי אי פעם היה מותג 'Boots' מבריטניה; זה היה מבריק מצד אחד כדי להקל על החלקה במיטה, מצולע על הצד השני כדי לאפשר מגע ישיר בלי להישרף. למרבה הצער אני לא יכול למצוא תחליף בשום מקום. אלה הזמינים כרגע הם 'בסדר' אך לא טובים כל כך - מחוספסים משני הצדדים בכדי להחליק בקלות עם כפות הרגליים (יש אנשים שמעדיפים זאת מכיוון שהבקבוק 'נשאר במקום' - עניין של העדפה).

הפיתרון השני הטוב ביותר הוא משטח חימום מלא 'ג'ל', המסופק לעיתים קרובות בתוך שרוול בד. אתה מוציא את חבילת הג'ל מהשרוול, מכניס למיקרוגל לדקה בערך ואז מחזיר לשרוול ואז למיטה. אתה לא צריך להסיר מהשרוול אבל אני לא אוהב את הרעיון ששרוול הבד ייגע בפנים המיקרוגל שלי. זהו מדגם של רכיב ה'ג'ל '; אני לא מוצא יד אחת שיש לה את השרוול התואם, אבל כיסוי כרית יספיק בקמצוץ. הקפד לא לחמם את הג'ל יתר על המידה - צפה בזה מקרוב בפעמים הראשונות שאתה משתמש בו בכדי להבטיח שהוא לא 'מבעבע'. אם תחמם יתר על המידה, זה יכול להתפוצץ ולעשות בלגן גדול.

האפשרות השלישית הטובה ביותר לדעתי היא משטח מלא 'זרעי פשתן'; דומה להצעה הקודמת, אך שימוש בזרעי פשתן במקום בג'ל. אני לא אוהב את הארומה הקשורה באופן אישי ומרגיש מוזר להכניס 'זרעים' למיטה שלי, אבל אני בטוח שהם בסדר.

#7
  0
Farmer Brown
2018-02-15 13:43:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שמעתי על מכשיר לחימום סולארי. כל עוד הייתה מספיק שמש במהלך היום היא תחמם. לאחר מכן הניחו אותו על גבי כיסוי המיטה והניחו מעליו שמיכה או שמיכה עבה, הנקראת דונה במקומות מסוימים, בכדי לשמור על החום. עם זאת היא תעבוד הרבה יותר טוב אם תוחלנה מתחת לכיסויים. מכשיר זה זול מאוד ואף ניתן להשתמש בו בעת קמפינג.

מהו ואיפה קונים אותו? בחלק מחנויות החומרה יש את זה. זה שחור בכל רחביו, עבה למדי וזקוק למעט טיפול במהלך השימוש.

מובטח שאין צורך בחשמל.

ניחשתם עדיין?

בסדר, מדובר בשקית פלסטיק שחורה גדולה, חזקה ועבה, אחת או יותר. יש חנויות לחומרי בניין שמלאים אותם בתור שקיות אשפה לגינה. שים בהם מעט מים ואטום אותם. הניחו אותם שטוחים ככל האפשר באור השמש. במהלך היום הם מתחממים יפה מאוד. לפני החשיכה הכניסו אותם פנימה, הניחו אותם על המיטה וכסו אותם כדי ללכוד את החום. עובד פינוק. רק וודא שאתה לא תוקע אותם במשהו חד. לעולם אל תיתן לחתול בחדר, אחרת תגמור עם הימור רטוב.

אני אפילו מחמם מים למקלחת על ידי העברת צינור חקלאי שחור מסביב לחצר. מלא במים זה מתחמם נהדר. אתה יכול להעביר את המים לאחת מאותן מקלחוני קמפינג או לחבר אותם למשאבה ולהעביר אותם דרך חלון וכו 'מים חמים בחינם. הילדים אפילו הציעו לשים צינורות אג דקיקים על הגג כדי לקבל עוד מים חמים בחינם. אבל זה לא ייראה טוב מאוד.

בכל מקרה, אם לרוב האנשים יותר מדי צרות לחמם מיטה בצורה כזו, זה ממש לא טרח בעת מחנאות.

זכרו, הכינו בטוח שהמים לא דולפים.

מקווה שזה יעזור.

לחיים.

נראה שזו דרך מובטחת להשרות את מיטתך במים.
#8
  0
Eric1975
2018-02-18 21:58:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לנו קרוואן נסיעות קטן אותו אנו לוקחים בקמפינג בחורף. אנחנו לא אוהבים להשתמש בפרופן לחום, אז גילינו שזריקה חשמלית עובדת בצורה מושלמת. הם קטנים יותר משמיכה חשמלית, ומשתמשים בפחות אנרגיה. אנו מחברים את הזריקה למהפך סינוס טהור המחובר לסוללת מחזור עמוק. הסוללה נטענת במהלך היום באמצעות פאנל סולארי, ועל כן אין עלויות להפעלתו. אולי קצת יותר יקר ממה שחיפשת, אבל אם אתה קונה את הדברים המשומשים, אתה כנראה יכול לקבל אם תחת $ 100. ואז פנו מיטה חמה למשך שנים עד שהסוללה תפלה.

#9
  0
Love to Love you Baby
2019-12-05 02:33:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שים מגבת גדולה במייבש רגע לפני שאתה מתכנן להיכנס למיטה. זה לא יפריע לשום דבר ופשוט להשליך אותו הצידה מבלי לנתק שום דבר או לצאת מהמיטה ............... aaahhhhhhhhh.

אני מנחש שאתה מוציא את המגבת גם מהמייבש ברגע שהוא חם ושם על המיטה? ;)
אין ספק שחימום מגבת כך במייבש כביסה ישתמש בחשמל רב יותר משמיכה חשמלית.
#10
-1
JRaef
2018-01-04 04:25:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש במייבש שיער כמו שצוין לעיל. אני מחזיר את הכיסויים הכבדים, מכניס את הזרבובית מתחת לסדין, סוג של איטום סביבו בידיים ומשתמש בו כדי "לנפח" את הסדין העליון; חושב "תנור הולנדי". אתה לא צריך לחמם את שאר השמיכות, אלא רק את הסדינים שעומדים לגעת בך, אז זה לוקח רק כמה דקות כדי להחמם אותן. ואז קפוץ פנימה ומשוך את השמיכות מעליך, עד שהסדין מאבד את חוםו לשמיכות, אתה מוסיף את חום הגוף שלך.

#11
-1
Gracie
2018-02-11 09:51:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קבל גרב שפופרת חדשה ולא בלויה ומלא אותה במחצית הדרך באורז רגיל. קשר קשר כדי לשמור עליו סגור ואז תקע אותו במיקרוגל למשך דקה וחצי.

ואז מה? איך זה קשור לשאלה?
#12
-2
Adi Bradfield
2014-12-10 07:40:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

טפח מעט את הכיסוי במייבש הכביסה. זה מחמם אותו רק לתקופה קצרה, ויש את הכאב להחזיר את הכיסוי לפני שנכנסים למיטה, אבל זה מונע מכם לקפוא מיד!

הצבעה למטה - OP ציין שהוא לא רוצה להסיר את הכיסויים מהמיטה.
#13
-3
holroy
2015-03-16 03:28:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה יכול לשמור את הסדינים בסלון שלך, או בחדר אחר שהוא חם יותר מחדר השינה שלך, וכך לקבל סדינים חמים יותר כאשר אתה הולך לישון.

אפשרות אחרת, אולי לא היגיינית, אבל יכולה עדיין יהיה שימושי, יהיה להיכנס למיטה עם כמה בגדים לחימום מראש לפני שאתה מוריד את הבגדים. (אולי כדאי לעשות בחוץ)

ההצעה האחרונה שלי תהיה להשתמש בשמיכות נוספות מעל המיטה בשעות היום כדי לשמור על הסדינים מתחת מעט יותר חמים.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...