שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל למנוע שבירת עפרונות?
The Idiot Gamer
2014-12-10 09:05:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בבית הספר זה יכול להיות מעצבן כשאתה צריך לעלות כדי לחדד את העיפרון שלך בגלל שהוא נשבר. ניסיתי להשתמש בזה יותר בעדינות. יש רעיונות אחרים? מה עלי לעשות?

שֵׁשׁ תשובות:
#1
+8
Mooseman
2014-12-10 09:17:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  1. אל תחדד אותם יתר על המידה
  2. אל תדפוק אותם על השולחן או תפיל אותם על הרצפה
  3. נסה להחזיק אותם ישר ככל האפשר תוך שימוש המחדד
#2
+7
Angelo Fuchs
2014-12-10 19:10:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניתן להשתמש ב עפרונות נגרים. הם נוקשים יותר ובדרך כלל אינם נשברים כלל. כמו כן, הם מושחזים באמצעות סכין שמצאתי שהיא זמינה יותר מאשר מחדדי עפרונות.

from wikipedia

השתמשתי בעפרון רגיל ובמספריים טובים כדי לעשות זאת גם כן.
האם זה מעשי על בסיס יומי? חידוד עיפרון נגר אינו קל כמו לדחוף עיפרון רגיל למחדד ולפתל אותו.
@VarunKN ובכן, כן. לפחות לא התקשיתי עם זה. otoh, אני בחור שנושא איתו מולטי-טול של ויקטורינוקס מדי יום, אז אולי המושג שלי "זמין" מוטה לסכין :)
חח, בסדר. אין ספק שעפרון נגרים חסון בהרבה מעפרון רגיל. +1 בשביל זה.
#3
+7
Abraxas
2014-12-11 01:12:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עפרונות מכניים. למרות שהם עשויים להישבר יותר זה לא נושא. אך ברצינות, מנקודת מבט טהורה של יעילות זמן אם אתה יכול להתמודד עם האופן שבו הכותבים המכאניים הייתי הולך עם זה במקום עפרונות רגילים.

אולי אני פשוט גרוע להשתמש בהם. x.x

זה לא באמת עונה על השאלה הנשאלת. זה כמו שמישהו שואל "איך אוכל להפוך את המכונית שלי לחסכונית יותר בדלק" ואתה מציע "לרכוב על אופניים במקום"
זה לא מתאים ל"כותרת "של השאלה שנשאלת, אך השאלה שהוצגה: בבית הספר זה יכול להיות מעצבן כשאתה צריך לעלות כדי לחדד את העיפרון שלך. ניסיתי להשתמש בזה יותר בעדינות. יש רעיונות אחרים? מה עלי לעשות? בפרט "רעיונות אחרים?" מכיוון שעפרון ועפרון מכני הם כמעט זהים מבחינה פונקציונלית ונראה שהנושא מעצבן / אי נוחות בגלל "הצורך לעלות ולחדד את העיפרון שלך" אני חושב שזו תגובה הולמת.
זה עונה על השאלה בצורה מושלמת מכיוון ש- OP לא ציין עפרונות מכניים או עץ.
#4
+5
Zach Saucier
2014-12-10 09:14:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אל תחדד את זה כל כך הרבה כדי להתחיל.

עליך לחדד אותו כדי להיות שימושי אך לא עד כדי כך שהוא מחודד במיוחד. זה ייתן לו יותר תמיכה ויהיה לו להישבר בתדירות נמוכה יותר.

זה אמור להיראות יותר כמו הראשון מאשר השני


(מקור: theinterneteducator.com)

#5
+1
Dave
2015-12-04 18:31:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מעדיף עפרונות מכניים, אך האיכות והציון של העיפרון יקבעו עד כמה הוא עמיד. עפרון עופרת הוא תערובת של גרפיט וחימר, לפעמים עם חומרים נוספים כדי להחזיק אותו יחד. בעפרונות באיכות גבוהה יותר עשוי להיות מודפס עליהם משהו כמו "מלוכדות כימית", מה שמעיד על כך שישנם דבקים נוספים בהובלה כדי שיהיה חזק יותר. ) ו- B (לשחור). הציון הנפוץ ביותר הוא HB שנותן פשרה טובה בין קווים מוגדרים היטב לבין חושך הקו. אם תבחר בציון B, אולי B2 או B3, העיפרון יהיה רך יותר ופחות ישתבש כי למרות שהוא רך יותר, הוא פחות שביר.

דאג לעפרונות שלך. הטלת אותם או טלטול בקלמר עם עטים ועפרונות אחרים עלולים לגרום לשברים בעופרת שאינם נראים לעין עד שחידדת אותם עד לאותה נקודה.

ישנם מחדדי עפרונות רבים שתופסים ומאחסנים את השבבים. אם אתה משתמש באחד כזה, לא תצטרך לעבור משולחן העבודה שלך כאשר אתה צריך לחדד עיפרון.

#6
-1
user10877
2015-12-04 06:06:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אינך צריך שיהיה לך עיפרון שבור, פשוט טבל אותו במים למשך מספר דקות. לא יהיה צורך לדחוף את העיפרון שלך באותה מידה, ולכן הוא לא ישבר באותה קלות.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...