שְׁאֵלָה:
הסרת קרח מהשמשה הקדמית
Nick Udell
2014-12-10 17:07:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קשורים: איך מונעים מקפיאת השמשה הקדמית?

נניח שהתעלמתי מהעצה שלהם והתעוררתי עם ציפוי עבה של קרח על השמשה הקדמית שלי, כמו עשיתי אתמול.

מהי הדרך המהירה ביותר להיפטר מכל זה כדי שאוכל להגיע לעבודה בזמן?

כמה קר אתה מדבר? לדוגמה, כאן ירד ל -30 מעלות פרנהייט. ניסיתי להשתמש בגלון מים חמים וזה קפא על גבי הקרח. אבל זה יכול לעבוד אם זה יורד רק ל 0 מעלות בערך.
קרח או סתם "קפוא" (יש הבדל ...)
שש עשרה תשובות:
#1
+19
James Webster
2014-12-10 17:17:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם יש לך שמשה קדמית מחוממת, הדבק אותה תחילה, היא תשחרר את הקרח מפני השטח שהוא דבוק אליו ופשוט יחליק עם לחיצה קלה. אם אין לך שמשה קדמית מחוממת, עדיין הדביק את תנורי החימום שלך מלא וכוון אותם לשמשה הקדמית. כל חום יעזור.

בעזרת מגרד, עבוד מצד אחד וודא שאתה מגרד מתחת לקרח, מסיר את הבעיה מהמקור, ולא רק מוריד שכבות.

ספריי דה-אייקר עובד מלמעלה, אז אני לא חושב שזה כל כך מבריק. אבל אם יש לך כאלה, זה לא יזיק הרבה. זה עשוי להיות שימושי אם הקרח גמיש למדי.

לבסוף, אל תשכח להסיר את קרח האורות שלך! הדלקת האורות שלך בזמן שאתה עושה את השמשה שלך כנראה תחמם את הקרח מספיק כדי שייפול עד שתסיים.

אם אתה מוצא את עצמך בלי מגרד, כמו שאני עושה לעתים קרובות, כרטיס נאמנות בחנות פלסטיק מהארנק שלך מהווה תחליף מצוין לחירום.
בחר כרטיס שלא אכפת לך לנפץ אם הוא מתחת ל- 20F
אני (בניגוד לג'יימס) מתחיל מלמעלה ומהצדדים ונותן לתנור להתחיל באמצע איפה שהוא יכול להגיע, אבל זה עשוי להיות תלוי בתנור הרכב שלך. שלי עלוב ורק מקבל קצת במרכז :)
@seadoggie01 מלמעלה התכוונתי ל"שכבות משטח "ולא" הכי קרוב לגג ". גם אני עובד מהצדדים, אבל מנסה לגרד את התחתית, כלומר את השכבות הנמוכות ביותר
@JamesWebster אה, אני מתנצל, אז זה אפילו טוב יותר ממה שאני עושה!
#2
+10
GdD
2014-12-10 20:30:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדרך הטובה ביותר להוריד קרח מהשמשה הקדמית שלך היא לחמם את המכונית שלך. כשגרתי בוויסקונסין נהגתי להדליק את המכונית שלי עם המפשיר (כיבוי AC) במלוא הפיצוץ, לחזור ולהתקלח / להתלבש ואז לחזור והקרח פשוט היה גולש.

זה כמובן רע לסביבה ויקר (אם אתה גר במדינה בה הגז יקר).
@AngeloFuchs אתה יכול להפחית את הזמן הדרוש להפעלת המכונית על ידי שילובו עם שפיכת מים חמים על הקרח - ואז המכונית רק צריכה להיות חמה מספיק כדי למנוע הקפאה מחדש
אפשר לגנוב את המכונית שלך ללא מאמץ בזמן שאתה במקלחת.
לא בהכרח @Sempie, אתה יכול לקבל התחלה מרחוק למכוניות רבות. במכוניות חדשות רבות יותר יש מערכות הצתה ללא מפתח בהן המנועים יפעלו מבלי שהמפתח נמצא ברכב עצמו, והמנוע יעצור אם מישהו יסיע אותו. בעצמי הייתה לי מכונית משנות ה -80 עם 2 מפתחות, הייתי משאיר את המנוע דולק כשהמכונית נעולה. בטח מישהו יכול לגנוב את זה אבל זה ויסקונסין בפברואר והמכונית הייתה שווה כ 200 דולר.
גם אם המכונית הזו כמעט חסרת ערך, כשמישהו היה גונב אותה, כנראה היה לך יום רע באמת.
נוהג זה, שנקרא 'נפיחות' בקולורדו, אינו חוקי במדינות מסוימות ויכול להרוויח לך כרטיס.
כמו כן, זה עלול להיות לא חוקי להדליק את מכוניתך בזמן לבוש.
#3
+5
Thomas Fisher Fish1552
2016-01-22 02:34:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השתמשתי בפחי הריסוס של דה-אייסר והם עובדים מצוין. כשסתכלו על החומרים, הם השתמשו בצורות אלכוהול כדי לבצע את העבודה. אז ניסיתי את הריסוס של 2: 1 שפשוף אלכוהול למים וזה עבד מצוין. אני מכיר אנשים שאף הוסיפו אותו ישירות למיכל נוזל הכביסה שלהם.

אני הייתי ממליץ לא להשתמש במים חמים או חמים על החלון. אולי תברח מזה 10 פעמים, אבל ראיתי מישהו משתמש בשיטה זו והפרש הטמפרטורות היה כה רחוק והשינוי בטמפרטורה כה מהיר עד שהכוס נסדקה.

#4
+3
Shevliaskovic
2014-12-10 21:27:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קראתי איפשהו (לא זוכר איפה בדיוק) שאפשר להשתמש בחיטוי הידיים להמיסת קרח מסוג זה.

יוצקים מעט על החלון, והאלכוהול ימיס את הקרח.

האם ניסית את זה בעצמך?
זה עושה. האישה תמיד מקפידה שיהיה לה בקבוק חיטוי ידיים גדול כהכנה סטנדרטית לחורף. למרות שיש לה אותה בעיה כמו שיש לדייסר - היא מוחלת על החלק העליון של הקרח בזמן שהקרח נצמד לחלון מלמטה.
#5
+2
MANEESH MOHAN
2015-12-15 14:52:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מעדיף שתשטוף את חלון המכוניות שלך באמצעות מים עם צינור וזה יכול לעשות את הטריק, אלא אם כן טמפרטורת האטמוספירה מחזקת את המים האלה (מה שאומר שאם הטמפרטורה באזורים שלך נמוכה מדי, זה לא יכול להיות מעשי).

אפשרות נוספת היא לפזר עליו מלח שולחן, זה ימיס את הקרח וגם הוא חסכוני.

יש לזה חסרון אחד גדול: כל אותם מים יתאספו על הקרקע ויקפאו.
@Hobbes אבל פתרנו את הבעיה ואני מקווה שלא תהיה בעיה בארץ שבה תמצא קרח במקום אדמה.
@MANEESHMOHAN יש הבדל בין קרקע רגילה (שהיא מפתיעה לא חלקה) לבין שכבת מים מתוקים שמותר להקפיא (שהיא להחליק להחריד)
@AngeloFuchs תודה חבר, לא ידעתי על זה מכיוון שאני ממקום קרוב לקו המשווה. כאן, לעתים נדירות אנו מוצאים מקלחת קרח ושם אחרי קרח ביבשה, ולכן לא הייתי מודע לנטייה החלקלקה שלה. בכל דרך, תודה לחלוק את זה איתי ואחרים.
#6
+1
Adi Bradfield
2014-12-10 17:18:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שיטה אחת שראיתי עובדת מהר מאוד היא לשפוך מים פושרים על השמשה הקדמית, אלא אם כן הם קרים במיוחד, כאשר תרצה להשתמש במים קרים, אחרת השינוי הקיצוני בטמפרטורה יכול לנפץ את הזכוכית

זה לעתים קרובות רק מוסיף שכבת קרח נוספת על פני הקיימת.
וגם אם זה לא יתכן שזה יקפא על הקרקע לסכנת החלקה שעלולה להיות מסוכנת.
למעשה השתמשתי במים רותחים על השמשה כדי להגיע לעבודה בזמן.
מים רותחים זה רעיון רע. ההלם התרמי עלול להיסדק בשמשה הקדמית שלך.
לעולם אל תחשוף זכוכית לשינוי תרמי מהיר, אלא אם כן אתה רוצה להשמיד אותה.
@Hobbes שמעתי את זה הרבה פעמים, אבל אני מכיר כל כך הרבה אנשים שעושים בדיוק את זה ואף אחד מהם מעולם לא דיווח על שבירת הכוס. האם יש לך עדויות מתי זה קורה?
@Sempie אותה שאלה כמו להובס גם אליך :)
https://www.miniphysics.com/cracking-glass-with-hot-water.html
@Sempie כן! שתיית כוס תעשה זאת. אבל השמשה הקדמית שלך לא עשויה מזה. זכוכית רגילה (זו שכלי השתייה עשויים ממנה) מתנפצת לקצוות חדים. כיתת מכוניות לא תעשה זאת. אז כן, שתיית זכוכית מתנפצת בשינוי טמפרטורה מהיר מדי, אבל זכוכית לרכב?
מדוע שמשה קדמית צריכה להתנהג אחרת? זה ממש פשוט (כמה שכבות מודבקות של) זכוכית.
@Sempie לא, זה לא. זכוכית השמשה הקדמית מחוסלת (https://en.wikipedia.org/wiki/Annealing_%28glass%29) הסתכל בסרטון זה בו הסבירו אותו (בין היתר) https://www.youtube.com/watch?v = 0i5rycLJ3D8 גם בבקשה @ AngeloFuchs אותי, כשאתה עונה אז אני מקבל הודעה :)
#7
+1
Kevin_Kinsey
2016-01-13 23:56:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נשמע כמו בעיה טובה עבור כבל מאריך ו- BlowDryer.

נדרש המון אנרגיה כדי להמיס קרח, ולכן זו לא שיטה יעילה. עדיף להכניס תנור חלל חשמלי בתוך המכונית. זה עוד ייקח זמן מה, אבל לפחות הוא ימס את הקרח מבפנים החוצה, כלומר ברגע שהקרח התחיל להמיס הוא לא יידבק לשמשה הקדמית ויהיה קל לגרד אותו.
ובכן, אתה לא צריך להמיס את כל זה, מספיק רק כדי שזה יתפנה. עם זאת, אם הקרח סמיך מאוד, עדיף לעבוד מבפנים.
#8
+1
computercarguy
2017-11-09 22:26:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני יודע שמדובר בשרשור ישן, אך היו לי תוצאות מדהימות בשימוש ב- RainX. זה עוזר למנוע הצטברות שלג, גשם קפוא וקרח. גם כשזה אכן מצטבר, זה מקל על הגירוד הרבה יותר. המותג RainX מייצר גם תרסיסי הפשרה שעובדים היטב כדי לסייע בפירוק קרח שהצטבר תוך כדי גירוד. יש לו את RainX במכשיר האדים, כך שהוא גם עוזר לתחזק את ה- RainX על השמשה הקדמית שלך. הטריק הזה עובד כל כך טוב, עד שאני משתמש בו בכל הזכוכית הפונה כלפי חוץ של המכונית שלי, כולל מראות צד.

כאמור בתשובות אחרות, שימוש בהגדרת הפשרה של המכונית הוא תוספת טובה להליך.

שימוש בכל האפשרויות הללו מביא להסרת הקרח מהכוס משני צידי הקרח. זה משפר מאוד את היכולת שלך לגרד אותו בעזרת מגרד קרח.

הוספתי לראשונה את RainX לשגרת גירוד הקרח לפני כמעט שני עשורים. הקרח באותו חורף היה סמיך וקשה כמו שאני זוכר שראיתי אי פעם. שברתי אינספור מגרדים, עד לנקודה בה הייתי קונה 2-3 מגרדי קרח בכל פעם שראיתי אותם זמינים. אנחנו מדברים על +3/4 "קרח בכל בוקר ובכל לילה לפחות שבוע, וזה היה מתחת +6" של נסחפות שלג על המכונית. מתישהו באותו שבוע, מרחתי את RainX על השמשה הקדמית, החלונות הצדדיים והחלון האחורי. בפעם הבאה שהייתי צריך לגרד, הקרח ירד בגושים גדולים, במקום קרח מגולח דק. אפילו לא שברתי את המגרד!

כשמצאתי את מכשיר המותג RainX כעבור שנים, קיבלתי וכעת אני משתמש בו כבר שנים רבות. זה עובד נהדר על כפור כמו גם על גליונות קרח עבים. אני אפילו משתמש בו בקיץ כדי להניח שכבה מהירה של RainX. תמורת 4 דולר לפחית / בקבוק, אני מרגיש שכדאי להקפיא את האצבעות פחות ולהתחיל לעבוד מוקדם יותר. נהגתי לתת את זה כמתנות חג מולד!

כבונוס נוסף, RainX עובד בזמן שאתה נוהג. זה מאפשר למגבים שלך להסיר טוב יותר את הרפש המותז, השלג הנופל וכו '. אם מגבירים את ההפשרה הקדמית, השלג שהופך למים גולש ממש בקלות. המותג RainX מייצר גם נוזל מגבים שיש בו RainX, שבמקרה זה מדורג עד שלילי ומשהו מעלות פרנהייט, מה שמסייע בשמירה על השמשה הקדמית שלך ב- RainX ונקי מטוף קפוא.

גילוי מלא: אני בכל מקרה לא אושר או משולם על ידי RainX, אני פשוט אוהב את מה שהוא עושה בשבילי.

#9
  0
Jon
2015-01-03 17:26:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מים וחומץ על השמשה אמורים להסיר את הקרח על השמשה הקדמית.

מקורות: טענות בדבר שימוש בתערובת של חומץ ומים להסרת קרח משמשת המכונית פוגעות באינטרנט בכל שנה בסביבות ההקפאה הראשונה באמצע סתיו. בשנים האחרונות עצה זו נפוצה באופן נרחב כמידע המצביע על כך שריסוס חומץ ומים (מעורבב ביחס של 2: 1 או 3: 1) יביא להסרת קרח משמשה קדמית שכבר צוננה, אך הקצה לא מקורו כ- בשיטת הדובדבן אלא כדרך להפסיק את הצטברות הקרח מלכתחילה, כפי שצוין בעיתון משנת 1992 קרא עוד ב http://www.snopes.com/inboxer/household/vinegar.asp # g2YAmZvvTbC6y0MF.99

עם זאת יש הטוענים כי היא מציבה את השמשה הקדמית.

טור "רמזים מהלואיז" משנת 1980 דגל באותו רעיון: מסתכל על העולם מבעד לחלונות מעוננים ומפוספסים? נקו אותם בתערובת של חומץ ומים. אותו דבר עם השמשה הקדמית. חומץ מסייע גם במעכב כפור באותם בוקר קרים אם שופכים אותו על השמשה בערב שלפניך (שלושה חלקים של חומץ סיידר לחלק אחד מים). הסוגיה האם שיטה זו למניעת קרח אכן תגרום לזכוכית שמשות היא עניין של מחלוקת, תוך אזהרה מסוימת בכך: יוצקים תערובת של חומץ ומים על השמשה הקדמית כך שתקפא לזכוכית לפני הגשם, ובכך מניעת קרח. למרבה הצער, חומץ אוכל בורות בכוס השמשה הקדמית.

קרא עוד ב http://www.snopes.com/inboxer/household/vinegar.asp#g2YAmZvvTbC6y0MF.99

#10
  0
Mags
2015-10-28 20:13:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מניח ששמירת המכונית במוסך אינה אפשרות, אז. . .

http://www.wikihow.com/De%E2%80%90ice-Your-Windshield

אני אוהב את האלכוהול המושפש פתרון (2-2) והקצה להכניס אלכוהול משפשף למאגר הכביסה (3-3). הולך לנסות את זה השנה ולא לקנות פתרון מסחרי. אני מקווה שזה יעבוד כמו שזה עובד בסרטון שראיתי. אני אעשה את זה עם התנור / ההפשרה בפיצוץ מלא כדי לתת לו קצת עזרה נוספת.

ברוך הבא ל- Lifehacks! האם תוכל לכלול מידע מהקישור שלך בתשובתך עצמה? זה יעזור למשתמשים עתידיים במקרה שהקישור כבר לא עובד. תודה!
#11
  0
user11698
2016-01-13 14:42:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

היה לי רעיון פתאום לנסות נגד הקפאה וזה עבד די טוב

ברוך הבא ל- Lifehacks! האם אתה מסוגל להרחיב על כך, אולי לספק כמה הפניות * מדוע * זה עובד? תודה!
#12
  0
Stan
2016-07-08 22:24:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מסרק של NYLON הופך מגרד קרח נהדר, קל למצוא ויעיל בקמצוץ. הניילון חזק ואינו פוגע בחלקי המכונית שעלולים לפגוע בזמן העבודה. אין צורך בסירים של מים חמים או רותחים, חשמל או כימיקלים.

כשתסיים, אתה עדיין יכול להשתמש בו להחלקת החוף לאחר האימון. :)

לידיעתך: יליד מיין, אני גר במונטריאול, קנדה, שם מי מלח קופאים

#13
  0
MooseLucifer
2016-07-15 00:47:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כשחניתי בחוץ הייתי עוטה מגבת מעל הצד הנהג של השמשה הקדמית. גם אם יורד גשם וקופא, הבד לא יקפא לזכוכית, וישמור על התעבות מלהיווצר ולהפוך לקרח על הזכוכית.

#14
  0
Mark Northcott
2017-02-08 05:25:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם יש לך מגרד רכב טוב ויש קרח סמיך על החלונות, אל תשתמש בצד השטוח של המגרד. השתמש בצד האחורי של המגרד שלך שאמור להיות עליו כמה בליטות שטוחות. השתמש במשיכות ארוכות וקדימה מעל החלונות עם הצד הזה, שיעבור דרך הקרח במהירות. בצע את כל החלון בדרך זו תחילה והתנגד להסרת הקרח לחלוטין. ואז הופכים אותו ומגרדים בעזרת הלהב השטוח. זה אמור לצאת קל מאוד. פשוט עשיתי את מכונית הסדאן שלי שעליה היה רבע סנטימטרים של קרח תוך כחמש דקות, וכמה אנשים גרדו במשך חצי שעה.

#15
  0
Dawson
2017-11-17 22:15:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

צור תערובת של 25% מים ו 75% אלכוהול משפשף.

יוצקים אותו לבקבוק ריסוס.

שים עליו את המכסה. ריססו על חלון המכונית וה- ICE נעלם.

הזמן שאתה מרסס פעם אחר פעם הוא כמה מהר זה עובד.

#16
-1
Dragonrage
2016-01-23 01:26:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כל אלה יכולים לעבוד כמבצרים בקמצוץ.
- מיץ מלפפון חמוץ
- מיץ סלק
- משקאות קלים
- Kool Aid

http: //naturehacks.com/how-to-melt-ice-fast-and-naturally/

בכל "מיץ" כבוש יש חומץ, שיכול להיט שמשות, כאמור בתשובות אחרות. למשקאות קלים ו- Kool Aid יש כמויות גדולות של סוכר, שיהיו יותר בלגן מאשר הקרח והשלג, לאחר שהוא יצטבר. יהיה עליך לשטוף את המכונית שלך לאחר השימוש בשיטה זו, אשר רק תקפיא את הדלת שלך, ככל הנראה.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...