שְׁאֵלָה:
האזנה למוזיקה בתא ללא אוזניות
mkingsbu
2015-10-28 21:33:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני עובד בסביבת תא. זה בסדר שאנחנו חובשים אוזניות, אבל אחרי שלובשים אותן כל היום זה יכול להיות לא נוח. בנוסף, מדי פעם אני צריך לעזוב את שולחן העבודה שלי ו / או לשמוע מתי מישהו מתקרב לתא שלי ודופק. הסטטוס קוו הוא בסדר, אבל אשמח שתהיה לי דרך לשנות (או להשיג?) רמקולים שניתן לשמוע אותי בצורה ברורה בטווח קצר (2 'או אפילו קרוב יותר) מבלי להישמע קולניים לעבודה.

יש רעיונות כיצד אוכל להכין / להשיג מתחם רמקולים או משהו בכדי להשיג זאת?

האם פעמון דלת המחובר לפלאש יעבוד במקום דפיקה?
שֵׁשׁ תשובות:
#1
+16
holroy
2015-10-28 22:11:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שרמקולים נשמעים על ידך ולא אחרים מרמזים על כך שעוצמת הקול מופחתת כך שבגלל עוצמת הקול פוחתת עם המרחק היא משתלבת לפני שתגיע לאחרים, או שימוש בביטול פעיל.

עם זאת ביטול פעיל דורש מעבר שלב אחד משני ערוצים, וכאשר נעשה שימוש בתורת הגל של הרמקולים מרמז כי בנקודות מרחביות אחרות הגלים מכפילים את עצמם במקום לבטל ...

בקיצור, אין סידור רמקולים מתאים לשימוש בסביבת תא מבלי שהשכנים שלך יקבלו לשמוע את המוסיקה שלך.

ההצעה הטובה ביותר שלך היא להשקיע באוזניות טובות יותר, אולי אלחוטיות, שנוחות יותר לשימוש לאורך תקופות זמן ארוכות יותר. לחלופין יש מספר אוזניות, כלומר כמה אוזניות רגילות וכמה ניצני אוזניים להחלפה ביניהן.

לבסוף, ככל הנראה האוזניים / המוח שלך יוכלו להפיק תועלת מכך שלא האזנת למוסיקה כל היום, כך שהפסקות שאינך לובש אוזניות יכולות לעשות לך טוב.

אני אוהב את הרעיון להחליף בין מספר סטים של אוזניות.
#2
+9
Just Do It
2015-10-29 22:25:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אולי כדאי שתסתכל על אוזניות מוליכות עצם הן בעצם מה שאתה מחפש. אני מאוד מתפתה להשיג זוג לעצמי.

וואו, זה בהחלט מרתק! אני אשמור את זה פתוח להמשך השבוע. אני לא יודע אם זה מענה לשאלה כשלעצמו, אבל זה בהחלט מקבל את ההצבעה שלי.
נכון, מבחינה טכנית, זה לא מצוקת חיים ...
שים לב כי בתגובות אמזון נכתב כי דליפת הצליל גרועה ואנשים בסביבה יוכלו לשמוע אותה. סוקרים מרובים קנו אותו לשימוש במשרד אך הצהירו כי הוא עמיתים לעבודה קולניים מדי ומופרעים.
זה חזק מדי אם אתה מעלה את עוצמת הקול יותר מדי, כמו כל מכשיר שמע אחר. יש לי אותן עכשיו, ואין לי תלונות, אני יכול לשמוע את המוסיקה שלי בזמן שלא נקלט ממנה, וזה לא מפריע לחברי לעבודה, והקרוב ביותר נמצא ממש מולי. מכשיר זה מיועד למצבים כמו המתוארים על ידי OP, מכשיר שהוא חזק מדי, זה שימוש לרעה ואי הבנה של מטרת המכשיר מצד חלק מהמשתמשים. @Ricket
#3
+3
DrMoishe Pippik
2015-10-28 23:19:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניתן למקד אולטרסאונד כך שאפקטים לא לינאריים ישמיעו צליל במוקד. הרמקולים האלו משמשים בפרסומות קמעונאיות, במוזיאונים, בספריות וכו 'כאשר חשוב להגביל את טווח הצליל.

אז תיאורטית, יהיה אפשר לקבל צליל מקומי ללא אוזניות, אך למעשה ה צליל הוא רחוק מנאמנות גבוהה והציוד הוא יקר . זה יהיה מעשי יותר לקנות אוזניות נוחות וגב פתוח שאינן חוסמות צליל חיצוני.

#4
+1
Zenzunni Wanderer
2016-03-27 03:10:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

רק נתקלתי באתר זה לאחר שקראתי את השרשור הזה http://www.browninnovations.com/Products/SoundDome/

אני זוכר גם חבר שדיבר על הצי האמריקני עובד על פרויקט דומה לתחנות סונאר על סיפון צוללות.

פרסם מידע על הקישור. קישורים נוטים למות ולהיות בלתי שמיש
#5
+1
Mark N Hopgood
2019-06-13 21:08:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

רמקולים לצוואר יכולים להיות התשובה. הוצג לראשונה על ידי סנהייזר בשנות התשעים, אך כל מה שאני יכול למצוא עכשיו הוא Bose SoundWear https://amzn.to/2ZiSaEG

#6
  0
Daniel
2015-10-30 19:42:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

סביר להניח שהייתי עושה במצב זה יהיה זה:

DUCT TAPE זוג רמקולים אלחוטיים בחלק האחורי של הכיסא שלך ליד הראש שלך. אז אתה יכול לחבר את הטלפון או המחשב או כל דבר אחר ולשמור על עוצמת הקול נמוכה אך בקרבת מקום. אתה יכול להשיג את הרמקולים האלה במחירים זולים למדי באינטרנט (כמו 40 דולר עבור דגמים מסוימים). לחלופין אתה יכול להשתמש בזוג רמקולים ישן של מחשב, אבל אז אתה צריך לדאוג למיתרים ואתה לא יכול להסתובב בכיסא שלך.

בכנות אם הייתי אתה הייתי מגביר את עוצמת הקול ונותן עמיתי לעבודה דואגים לעצמם, או לצלם כמה דוברים לכיסא שלי. באמת, DUCT TAPE מתקן הכל (אפילו נורה, אבל אני לא אכנס לזה).

אנא הגבל את תשובתך לשיטה אחת בלבד. בכך שיש מספר שיטות בתשובה אחת, אם תשובתך מסומנת כמקובלת, לשארנו אין דרך לדעת איזו שיטה הייתה זו שעבדה. [מניפסט Lifehacks] (http://meta.lifehacks.stackexchange.com/questions/2431/a-lifehacks-manifesto)
אני אערוך זאת.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...