שְׁאֵלָה:
כיצד מסירים כינים
ʇolɐǝz ǝɥʇ qoq
2015-02-10 02:43:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי כיני ראש.

ניסיתי:

  1. יוצקים לי חומץ על הראש
  2. מורחים מיונז כדי לחנוק את הכינים
  3. שימו כיפה למקלחת אטומה היטב

זה לא עבד. האם יש דרכים טובות יותר להיפטר מכינים?

ממה הם מפחדים?

אור? כהה? רטוב? יבש? חם? קר?

האם ניסית אחד מהטיפולים ללא מרשם הזמינים בבית המרקחת המקומי שלך?
באופן אמפירי - ניסינו את ריד, לא עבדנו. ליסטרין (החומר החום, וכביכול מותג השמות) עבד נהדר.
לא להישמע כמו טרול; מה דעתך פשוט לחתוך את כל השיער ולגלח את הראש?
מעולם לא ניסיתי את זה אבל יש למעשה חיבור שואב אבק ליניקת כינים מהשיער http://www.licesuk.com.au/index.html
@UweKeim מצטער, אתה קצת נשמע כמו טרול.
שבע תשובות:
#1
+10
Jon
2015-02-10 03:42:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

טיפולים ללא מרשם הם הדרך היחידה לעבור כאן. גש לחנות התרופות המקומית שלך וקבל אותם. לפני שדברים ללא מרשם היו זמינים הטיפול הנפוץ ביותר היה לגלח את האזור הפגוע.

כמו כן, עליך לבצע ניקוי קפיץ כבד, או שאתה מסתכן בכינים שיחזרו בקלות. עליכם לשטוף את כל הבגדים ואת כל המצעים, עדיף במים חמים. כינים יכולות לחיות בבגדיך ובמצעים שלך לזמן מה ואם לא יוסרו תעבור חזרה לראשך. זה נכון לגבי כל סוגי הכינים בכל חלקי גופך.

מסרק כינים (ניט) הוא הכרח. גם לאחר שימוש בקוטלי חרקים רבי עוצמה (ומסוכנים) כמו גמא הקסכלורובנזן, ניטים (ביצים שנדבקו לשיער) עשויים להישאר בר קיימא. המסרק הוא דרך בטוחה ויעילה להסיר אותם.
אתה בהחלט לא צריך לעשות את הניקוי האביבי הזה. כינים לא שורדות מהראש. הם לא גרים בבגדים ובמצעים שלך. זה לא מנגנון הישרדות בר קיימא עבורם, אז הם פשוט לא עושים את זה.
"כיני ראש נופלות לעתים רחוקות מאוד מהראש. הן דורשות דם כדי לשרוד. כיני הראש ניזונות שלוש עד ארבע פעמים ביום וללא דם, יתייבשו בשש שעות באקלים יבש ו 24 שעות באקלים לח. ביצה דורשת חום לבקוע והיא הסיבה שהם מונחים קרוב לקרקפת. ככל שמתרחקים מהקרקפת, כך הסיכוי שהם ישרדו פחות. "http://health.vic.gov.au/headlice/faq.htm
#2
+10
stone
2015-02-10 13:56:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בתי קיבלה כינים מספר פעמים בבית הספר היסודי. לאחר המון מחקר החלטנו על טיפול קליני זה, לא רעיל (אם כי עתיר עבודה), שכלל ניקוי Cetaphil בלבד, מסרק ומייבש שיער:

http://nuvoforheadlice.com/ test /

יש הרבה מידע שגוי שם ברשת (כמו בחלק מהתשובות האחרות כאן!) ואפילו בחבילות המידע שחולקו על ידי בתי ספר ורופאים. הנה רשימה קטנה של חלקי המידע הקריטיים ביותר שלמדנו:

  1. לא משנה באיזה טיפול השתמשת, עליך לבצע אותו פעמיים: פעם אחת כדי להרוג את הכינים הבוגרות הקיימות, ושוב בדיוק 7 ימים מאוחר יותר להרוג את כינים הצעירות שזה עתה בקעו. זה לוקח כינה 10 ימים להתבגר מינית, כך שלא יונחו שום רשתות חדשות לאחר הטיפול הראשון. טיפול Nuvo ממליץ בפעם שלישית להרוג כל כינים שעלולות לבקוע לאחר הטיפול השני.
  2. אינך צריך "לטפל בבית!" זהו האי דיוק הגורם למתח. כינים אינן יכולות לשרוד מהראש האנושי, ולכן הן בוחרות להישאר על הראש והן די טובות בזה! כך שלא תקבלו כינים משטיח, פוחלץ, שמיכה וכו 'אל תיקו את כל החפצים שלכם או תשטפו אותם בחום גבוה. בזבוז זמן ודאגה מוחלט. אזהרה: לפעמים כינים צעירות ("אינסטארס") יתחברו למסרקים / מברשות, או ייפלו על ציפית ציפית. אז שטפו פריטים אלה לאחר כל טיפול (לפני השינה או השימוש בהם).
  3. אינך צריך "להרוג את הביצים" או להסיר את כל הרשתות. שום טיפול שם לא הורג בהצלחה את כל הנקודות. כולם עובדים על ידי שיבוש מחזור החיים. לכן ניסיון להסיר את הרשתות הוא בזבוז זמן עצום, והוא מלחיץ ולא סביר להצליח.
#3
+3
Takkat
2015-02-10 15:30:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הבעיה שהייתה לנו בטיפולים אפקטיביים נגד כינים בראש של ילדנו הייתה שתכולתם רעילה מאוד ( Lindane) או אלרגנית מאוד ( Pyrethroid) אם נבדקה ואושר כמוצר רפואי. בנוסף, יותר ויותר כינים הופכות עמידות לתרופות אלו.

תרופות אחרות שאינן תרופתיות לא הוכחו כיעילות, לפחות הן לא נבדקו במחקרים גדולים כנדרש לצורך אישור רשמי כתרופה.

עם זאת הצלחנו להיפטר לחלוטין מכינים מספר פעמים באמצעות תכשיר שמפו שניתן להשיג בחנות התרופות המקומית שלנו המכיל תערובת של שמן קוקוס ושמן הסיליקון דימטיקון.

היינו צריכים לעקוב אחר ההוראות מקרוב, כלומר שתי יישומים של השמפו כל אחד ואחריו סגירה הדוקה של 30 דקות של השיער שמפו בכובע מקלחת פלסטיק לפני השטיפה. זה היה צריך לחזור על עצמו לאחר שבוע כדי להיפטר מכינים חדשות שאולי בקעו משקעים חיוניים שאריות.

השתמשנו בתכשיר דומה גם לשטיפת מצעי המיטה והבגדים כדי להיפטר. של כינים או סתימות שם (אבל זה היה רק ​​בשביל שנרגיש נוח, לא ראינו שום כינים או כינים מחוץ לראשי ילדינו).

השמנים המכילים אמורים לחנוק את שניהם, את החרקים. , והגנים שלהם.

השמפו לא יסיר את הגושים המתים שעדיין מחוברים היטב לשיער. יכול להיות שאנו מסרקים את השיער המתולתל הארוך של הילדה שלנו באמצעות מסרק ניט, זה כאב יותר מדי. בנוסף כמה זמן ניסינו להסיר רשתות בעזרת המסרק הם עדיין יישארו מחוברים לשיער בכמויות גדולות. אך עדיין, לאחר שחזר וטיפולי השמפו חזרו על עצמם כעבור שבוע, החושים הנותרים היו ללא ספק מתים מכיוון שלא נצפה בכינים חיוניות נוספות והגנים המתים נעלמו בהדרגה במשך כמה שבועות.

#4
+3
Alfred Armstrong
2015-02-10 17:09:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדבר הטוב ביותר שמצאתי כשהבת שלי הייתה קטנה היה מסרק אלקטרוני. הרבה יותר נעים מאשר לשים רעל על הראש ומכיוון שהוא משמש בשיער יבש זה עובד עם ילדים ששונאים את שטיפת השיער. קראתי שמומחים אומרים שאלה אינם יעילים יותר מאשר מסרק ניט רגיל, אך זה לא היה הניסיון שלנו. יתכן שזו רק העובדה שזה משמיע רעש בעת כינוס של כינה, אך במצב זה כל מעט עוזר.

#5
+2
L.B.
2015-02-10 09:08:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אה כן. המשפחה שלי נאלצה להתמודד עם זה לא מעט פעמים במהלך השנים האחרונות. הצעד הראשון הוא להשרות היטב את הראש באלכוהול משפשף (אלכוהול איזופרופיל). כעת, עטפו אותו היטב בניילון - יתכן שתזדקקו למישהו שיעזור לכם. שמור על ראש עטוף כשעה. שטוף את שיערך ביסודיות ואז מסרק - לקרקפת - עם מסרק ניט או כל מסרק עדין במיוחד . במשך שבועיים רק כדי להיות בטוח שיש לך אותם בחוץ (ראה מחזור חיים של כינה). כמו כן, שטפי את השיער שלך לעתים קרובות והשתמש במרכך חלקלק / שומני כדי לעזור לניקות, לביצים ולכינים של מבוגרים להחליק משיערך.

הנה קישור למספר טבעיים אחרים. תרופות (שחלקן ציינת שכבר ניסית) וכן כיצד להוציא את החרקים מהרהיטים.

#6
+1
Umar
2015-02-10 15:39:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ניסיתי גם הכל, ואת הכינים האלה קשה להסיר. החבר שלי הציע לי להשתמש במסרק מחוספס. Google, ולא תתחרט על זה.

האם תוכל להסביר מהו "מסרק גרגירי" וכיצד להשתמש בו. תשובות הכוללות "חפש בגוגל" ללא הסבר על הפריצה לעיתים קרובות נראות באיכות נמוכה וניתן להצביע עליהן על ידי משתמשים אחרים. זה יהיה טוב אם תוכל לערוך את התשובה שלך כדי לשפר אותה.
@vladiz היי האתר הרשמי nitty gritty יכול להסביר יותר טוב ממני חוץ מזה שרק שיתפתי את החוויה האישית שלי עם הדבר ..
#7
  0
ʇolɐǝz ǝɥʇ qoq
2015-03-08 20:54:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הסרתי את הכינים בהצלחה עם Nix.
קניתי בבית מרקחת מקומי.

כך אתה משתמש בה:
1. השתמש בשמפו.
2. ייבש את השיער שלך.
3. מורחים על ראשכם חצי בקבוק לבקבוק ניקס אחד.
4. המתן 10 דקות.
5. שטפו אותו.
6. השתמש במסרק שמגיע איתו ונסה לגרד את הכינים שנותרו.
7. אם זה לא עבד, נסה זאת שוב בעוד שבוע.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...