שְׁאֵלָה:
כיצד להסיר ברגים עם ראשים חשופים?
L.B.
2014-12-10 07:46:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כפי שנשאלת השאלה, אני מחפש להסיר מכונן הדיסק הקשיח בורג שהופשט לחלוטין (הראש מופשט). הנושא העיקרי שלי הוא שאין לי כלי חשמל זמינים להסרת הבורג. כיצד אוכל להסיר את הבורג מבלי לקדוח אותו?

שמונה תשובות:
#1
+29
hairboat
2014-12-10 09:09:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נסה להניח רצועת גומי בין ראש הבורג למברג.

enter image description here

בדרך כלל זה עוזר בהגברת החיכוך.

אני כן מאמין שהפשטתי את זה מעבר לזה.
@L.B. כן, אני לא חושב שזה יעבוד כל כך טוב על ראשים חשופים באמת.
סירת שיער @abby אתה יכול להסביר קצת יותר מפורט איך גומי עוזר? נשמע מעניין אבל לא יכול לדמיין איך זה עוזר
-1
#2
+10
Angelo Fuchs
2014-12-10 18:58:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה יכול להשתמש בסכין טובה או בכלי אחר מאוד ו קשה מאוד ים ולעשות שריטות מקבילות קטנות על הבורג (כל מה שנשאר ממנו), לחלופין עמוק יותר שריטה באמצע. לאחר מכן השתמשו ב פריצה של אבי ו כלי שטוח . מצאתי את זה הכי שימושי להשתמש בחלק הכלים שלי ב- inbus (בורג משושה) כדי להיות מושלם לכך. בהתאם למצב שיש לך ביד כלי מעוגל עשוי להועיל יותר.

עליך להפעיל כוח רב כלפי מטה בכלי לעשות זאת.

כך אתה ילחץ את רצועת הגומי לשריטות הקטנות וכשאתה מסובב את הכלי הוא יתחיל להתעוות מעט. זה לוקח קצת זמן לייצר תוצאות אבל עובד. אתה יכול לעקוב אחר ההתקדמות אם אתה מבצע את השריטות במקביל למשהו בקרבת מקום.

זה מניח שהבורג יסתובב בכלל, אז ייתכן שתצטרך לשמן אותו לפני שתעשה זאת. אם החלודה שלה או אחרת בלתי הפיכה לגמרי, יכול להיות שהפסדת.

"פריצה של אבי" התשובה חסרה!
AilihzujgbCMT 'abby' was part of the nick of the user 'hairboat' when I wrote this answer. I added a link.
אני מסכים, סירת שיער = אבי. כתוב בפרופיל שלה.
#3
+9
James Jenkins
2014-12-11 00:13:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם הראש אינו שקוע נגד, ניתן להשתמש בזוג צבת נעילה (אחיזת סגן) כדי לתפוס את ראש הבורג ולהפוך אותו.

#4
+5
subjectivist
2015-02-07 04:17:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש להשתמש קודם כל במברג הנכון. פעמים רבות המברג הנכון יתפוס את הבורג כשהוא נראה מוסלק. יש להשתמש גם במברג חד, ללא שוליים מעוגלים. מברג נכון כולל בדרך כלל שימוש בפיליפס במקום קנה-ונסיך שיש לו נקודה חדה יותר, ומברג מס '2 במקום מספר 1. לעתים רחוקות מאוד נמצא בורג מס '1 במחשב. הברגים עשויים להיות קטנים, אך הם עדיין מספר 2. אם מס '2 אפילו מתחיל להתאים לראש הבורג, זהו בורג מס' 2. אי אפשר לומר את אותו הדבר לגבי מספר 1.

בחיל האוויר למדתי את הדרך הנכונה להסיר בורג. ניתן להסיר כך הרבה ברגים שהופשטו לכאורה. כאמור השתמש במברג הנכון. שנית, הפעל כוח כלפי מטה. שלישית, הקפיץ את המברג ואל תסתובב. בדרך כלל ניתן להרגיש אחיזה קלה, אך המברג מסתובב ממנו. ניתן לנצל את האחיזה הקלה הזו. על ידי שימוש במברג חד והקפצתו, בחזרה ורביעית, אותה אחיזה קלה תלבש בכתף ​​הגדולה מספיק בכדי לסובב את הבורג. דרושה תחושה מסוימת כדי לעשות זאת שלא קשה לרכוש.

אני רוצה לבצע מעקב באומרו כיצד למנוע הפשטת בורג. קדימה וסובב את רוב הדרך פנימה. כאשר זה מגיע לאחרון ומתחיל להיות צמוד, הפסק להתפתל והתחיל להקפיץ. השתמש בבליטות קטנות ולעולם לא בזוזים גדולים.

וואו! מעולם לא ידעתי שום דבר מזה! תודה על המידע, אשמור זאת לעיון עתידי!
#5
+1
Lindsay Morsillo
2015-02-07 00:53:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מה דעתך לנסות לאפוקסי או להדביק סופר כלי לבורג? או דבק משהו על מה שנשאר מהבורג, כך שתוכל לאחוז בו בעזרת צבת או מפתח ברגים? עַל. אתה יכול להשתמש בכל מה שאתה הולך להדביק לבורג כחבטת נייר הדבק כדי ליצור את המסכה.

#6
+1
michaelpri
2015-02-26 04:05:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני יודע שזה מאוחר מאוד, אבל אני יודע פריצה נהדרת לכך. כל מה שאתה צריך גפרור. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בתחתית המרובעת של הגפרור ולהכניס אותו לבורג. כעת תוכלו להוציא את הבורג באמצעות הגפרור כמו מברג רגיל.

match

וואו! זה כל כך מגניב! מעולם לא הייתי חושב על זה!
#7
+1
niels nielsen
2017-11-24 12:27:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש כלי שנקרא קל-אאוט שתוכל לתקוע לתוך חור המברג הלעוס של ראש בורג מסוג פיליפס ותופס את הבורג התקוע בעזרת קלטת. יתכן שיהיה קשה למצוא אחד קטן מספיק עבור הכונן הקשיח, אך בחנויות חומרה מאובזרות יש אותם במגוון גדלים.

הם נקראים גם "מחליפי בורג". יש להם חוט ברגים הפוך שמתחבר לשקע הנהג השחוק כשאתה מסובב כדי להסיר את הבורג.
בדיוק @stan
#8
+1
Stan
2019-10-08 20:00:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אל תשכח שאתה יכול לחתוך חריץ לראש של כל בורג עם שקע בלוי. מטחנה קטנה כמו כלי Dremel, או מסור ברזל עם שיניים עדינות אם אתה יכול להגיע בראש הבורג או שלא אכפת לך לבטל את ההיקף במיוחד אם מדובר במכונת כביסה או מסגרת שניתן להחליף.

כמו כן, ישנם להבי נהג מעוצבים אחרים שיכולים להתאים לפיליפס שחוק / פשט, פוסי-דרייבר או שקע בורג עם בורג-לוקס, כמו למשל נהג רוברטסון בעל ראש מרובע.

בהצלחה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...