שְׁאֵלָה:
איך אוכל להוציא קמטים משמלה שאיני מצליח לגהץ או לכבס?
Mary ML
2015-03-23 05:06:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאחרונה קניתי שמלת נשף יפה ומשומשת מחנות יד שניה. למרבה הצער, הוא מכוסה בקמטים קטנים!

הוא עשוי מבד משי פוליאסטר ויש בו נקודות נצנצים קטנות. יש לו כמה קיפולים גדולים יותר, בכוונה, ואני לא רוצה שאלה יישטחו.

הוראות הכביסה הן:

  • נקייה נקודתית רק על ידי ניקוי יבש מקצועי
  • אין לנקות בגד שלם
  • אל תמרח חום על הבגד

זה לא אותו דבר כמו כיצד להסיר קמטים מהחולצות שלי בלי לגהץ?, מכיוון שלא ניתן להשרות את הבגד שלי ואז לנעוץ אותו במייבש כביסה. ניתן לנקות רק חלקים מהשמלה כאמור לעיל ולא יכול להיות שמופעל עליה שום חום - לא באמצעות מגהץ ולא דרך מייבש כביסה.

כפי שציינת, זה אומר לנקות אותו רק על ידי ניקוי יבש מקצועי - הם גם יוכלו לגהץ אותו עבורך כיוון שיהיה להם כל מה שצריך כדי לבצע את העבודה - בלי חום אין הרבה שאפשר לעשות מלבד להשרות את האזורים המקומטים ולתלות אותו ישר.
שתיים תשובות:
#1
+4
leigero
2015-03-23 18:48:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קמטים מהבילים עובדים די טוב. הייתי ממליץ לנסות לאדות אותו בקלילות ככל האפשר בכדי להבטיח שלא תפגע בשמלה. בנוסף, ספינות קיטור ידניות קטנות יאפשרו לך לאדות קמטים לאן שאתה רוצה מבלי להשפיע על השמלה כולה (לכלול את הקפלים המכוונים שציינת).

#2
+4
seadoggie01
2015-03-25 02:25:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קח את זה איתך בפעם הבאה שאתה מתקלח [חם]. תלו אותו איפשהו, רצוי גבוה. כל עוד זה לא מפריע לכם, אל תדליקו את המאוורר בכדי לתת לאדים להצטבר. אני עושה את זה כל הזמן, כיוון שאני עצלן מכדי לגהץ דברים, וזה לא עובד טוב על קמטים גדולים, רק על קטנים. זה אמור לתת לקמטים בכוונה להישאר והקטנים נעלמים.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...